reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze "ciążowe" wakacje

Jezyk mieszkalam kiedys 4 mce w Świnoujściu. Moje ulubione miasto nadmorskie. Generalnie caly Wolin jest piekny ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Nulini Wiselke tez uwielbiam. Nawet w zimie zdazalo mi sie tam jezdzic. Moze w tym roku sie wybierzemy chociaz na chwile ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
W tamtym roku byliśmy w mojej ukochanej Chorwacji i najchętniej w tym roku bym tez pojechała tylko, że niestety trzeba mieć więcej kasy więc pozostaniemy w Polsce. Niestety nie mam pomysłu gdzie. Myślałam nad Kaszubami ale pewnie jeszcze będę miała tysiąc innych pomysłów.

Doggi a na tej wyspie to znasz jakieś godne polecenia noclegi? Najchętniej domek :))))
 
Ostatnia edycja:
My pewnie ruszymy z budową domu i wszelka kasa pójdzie w tą inwestycję :tak: Więc będą wakacje na działce :-D

No właśnie u nas tak będzie. W lipcu zamykamy stan surowy i dopiero zacznie się zabawa bo już wszystko będziemy robić sami, tzn mąż z pomocą rodziny- bo kasę trzeba liczyć. Moglibyśmy w sierpniu nam morze na kilka dni pojechać bo mamy tam rodzinę ale szkoda męża urlopu- mam nadzieję do na początku przyszłego roku już się przeprowadzimy więc każdy dzień na wagę złota :tak:
 
My mieliśmy ambitne plany Tunezja lub Turcja ale remont pokoju dziecięcego i zakup wyprawki pochłonie większość oszczędności a ze urlop mamy max tygodniowy to może Krynica górska.
 
Nulini Wiselke tez uwielbiam. Nawet w zimie zdazalo mi sie tam jezdzic. Moze w tym roku sie wybierzemy chociaz na chwile ;)

Ja już tam wszystkie kąty znam :-D Podobnie jak w Międzyzdrojach, Świnoujściu i Międzywodziu, codziennie gdzieś jeździmy i zwiedzamy po raz n-ty to samo :-D Ale nie zamieniłabym tych wakacji na żadne inne!

jezyk, w tym roku będzie nowa atrakcja, nie wiem, czy czytałaś o odkrytych podziemnych bunkrach ;-) A w ciąży z Tosią, będąc w 5 miesiącu, wdrapałam się na latarnię :-D
 
reklama
Do góry