reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze "ciążowe" wakacje

reklama
Doggi czy Ty już wiesz kiedy będziesz jechać na tą Wyspę Sobieszewską?

Maadlen spadłaś mi z nieba. Też marze o Swornychgaciach jakkolwiek to nie brzmi. Powiedz mi czy tam są łagodne zejścia dka dzieci? Jakiś masz nocleg godny polecenia?
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze myślimy gdzie jechać. Tylko ja to tak bardziej koniec lipca. My to zawsze w ciemno jedziemy więc kto wie gdzie wylądujemy :) Myślę nad tą wyspą albo nad Kaszubami bo są cudowne a i blisko to Trójmiasta ;)
 
Ta wyspa Sobieszewska super jest, bo właśnie blisko trójmiasto avjuz w ogóle Gdańsk (to jest jakby dzielnica gdańska) a w gdańsku moja ukochana cukiernia Adama Sowy <3 cud miód malina :)
 
Mnie tak coś ciągnie nad nasze polskie morze, ale zawsze jest coś innego. Ale teraz koleżanka blogerka tak strasznie zaprasza więc nie wiem czy nie skorzystam i się nie wybiorę. Tylko trzeba poczekać troszkę aż pogoda się zrobi bardziej letnia;)
 
AZA miałam bardzo fajny nocleg musze pogrzebać na poczcie :-) gospodarstwo nad samą rzeka kajaki konie pisze jedzenie własnej roboty w soboty nad jeziorem były potancowki :-) i mała plaża tez jest :-)
 
reklama
To dziewczyny będę wdzięczna jak coś będziecie miały fajnego. Mi zależy aby mały miał plażę nad jeziorkiem.

Femme ja zawsze jak jadę nad morze odwiedzam koleżankę z BB w Babim Dole :)
 
Do góry