reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE DIETY - czyli jak marcowym mamuśkom idzie w odchudzaniu

reklama
ja dzis na sniadanie pól słoiczka owoców od elci, troche zupki z jajka wczorajszej ,z piersia gotowana, teraz przerwa do 14-15, kawy sie napije, bo mnie pewnie bedzie cos kusic, ale wczoraj oparłam sie moim ukochanym domino, musze do sklepu leciec po jakies warzywa, mandaryki i kiwi, bo w ddtvn gadali, że są super na czczo, regulują przemiane materii, nie mam pomysłów co jesc powiem wam by schudnąć, co zamiast makaronu? co zamiast chleba, który uwielbiam, czy ziemniaków, choc ich jem bardzo niewiele raz na dwa tygodnie moze. Wiecieco jest najgorsze to jednoczesne gotowanie dla męża, przecież na diecie go trzymac nie bede, bo on tego w życiu nie zje, jakiejs gotowanej kury, a poza tym jest chudy jak patyk
 
Ja dołanczam do dietki od jutra :tak: jutro się zważe i zrobie suwaczek ale będzie z 8 kg do zrzutu :-D.
Moja dieta będzie tak mniej żarcia, więcej zdrowego i ruchu także czas odkurzyć orbitreka :-D
 
chleb powinno sie jesc ale ciemny bardzo dobry jest orkiszowy
powiem wam tak kiedys jak sie odchudzalam to jadlam chleba pelno i sera zoltego i schudlam 30kg:)
 
reklama
wow Marciaa faktycznie pisałaś kiedyś, że schudłaś kiedyś sporo ale ten wynik to przeszedł najśmielsze oczekiwania ...

Ja tylko orkiszowy jadłam ale odstawiam chlebek całkiem, zresztą z kolacji rezygnuję więc tylko rano będzie mi go brakować ...
 
Do góry