reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE DIETY - czyli jak marcowym mamuśkom idzie w odchudzaniu

reklama
Dziewczyny życzę Wam dużo samozaparcia :-)
Ja kiedyś byłam na diecie kopenhaskiej. Super schudłam tylko efekt jojo był niesamowity. Ważyłam 1 kg więcej niż przed dietą.
Ja uważam, że najlepsza dieta to MŻWR :-)
n&h oststnio oglądałam jakiś program jak zrzucić kg przed sylwestrem i dietetyk mówiła, że jednak powinno się jeść kolacje na ok 3 godz przed snem. Mówiła jeszcze, że nie wolno jeść owoców na noc, bo wtedy zawarte w nich cukry odkładają się. Także owoce najlepiej rano.
 
ooo ramari dzięki za cynk z owocami :-) zakodowałam ;-)

Ja mam mocne samozaparcie ... tylko muszę dojrzeć do decyzji. Tak było z rzuceniem cukru w kawie i herbacie potem z rzucaniem palenia przed ciążą ... i rzucaniem kawy podczas karmienia - dla wyższej idei jestem w stanie zrobić dużo :happy: Reasumując ... teraz czuję, że dojrzałam do decyzji o ograniczeniu niektórych pokarmów w imię szczupłej mamy Antoniego :laugh2:
 
no tak, a ja przez całe święta na noc obżerałam się mandarynkami. no i zważyłam się. 2 kilo więcej przez święta.
 
zycze wszystkim powodzenia.

ja wiedzialam ze dieta MNIEJ ŻREĆ u mnie nie podziala, bo ja jak glodna, to bez kija nie podchodz.


dzisiaj ide sie wazyc, to juz 3 dzien II fazy Dukana.
Jednak od 4 dni mam zaparcie, to znaczy wcale mi sie nie chce skorzystac z toalety.
Mimo, ze jem otreby, duzo pije. Dzisiaj zapodalam sobie ciepla wode z cytryna, zobaczymy.
 
owoce w duzych ilosciach nie sa dobre podczas odchudzania
jabłko banany winogrona arbuz! maja duzy indeks glikemiczny...i nie są wskazane


Frotka- taki wynik osiągnęłam po nie całym roku. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, ze w tym czasie ni zjadłam ani jednej kostki czekolady! Nie było zmiłuj komunie swieta nic a nic!
za to jadłam chleb bułki ale bez masła i ziemniaki bez tłuszczu z odrobina czasem sosu. Jadłam mało ale jogurt na sniadanie i bułka to podstawa obiad mały i na kolacje cos lekkiego

na tydzien jak byłam na Dukanie 3 miesiace po porodzie! to nie moglam isc na toalete. Masakra. To nie dla mnie.
 
super Marciaa wynik niesamowity! Ramari też widziałam ten program, kobieta kiwi wychwalała, żeby jesc je na czczo, bo przemianę materii poprawiają, no i faktycznie zero owoców na noc, tylko nie dosłuchałam i myslałam, że to dlatego, że mają cukier i moga pobudzać
 
tak jak mowisz dlatego juz kiedys pisałam fajna diete jest dieta montignaca ja sobie dzisiaj wydrukuje i wieszam na lodowe:)

jak widze jak moja mama wcina jabłko przed snem to ją strasznie gonie- nie robcie tego ;)

najgorzej mi bedzie pozegnac sie z zoltym serem :)

wiecie co wynik miałam mega niezły. w wieku 14 lat wazyłam ponad 80kg to było po sterydach...mialam dluugo problem z waga stad ta moja fobia wagowa teraz

na sniadanko dzisiaj poszla buła z szyneczka i jogurt z ziarnami na obiad nie wiem ale rowerek musi byc dzisiaj
juz 3 dzien bez slodyczy:D
 
Ostatnia edycja:
ja zaczęłam dzisiaj dietke MŻ, zobaczymy jak dam rade, na razie jestem po 2 kawach z mleczkiem (tego nie moge sobie odmowic zreszta bez kawy dlugo bym nie pociągnela) i malym jogurcie naturalnym i 2 szklankach wody
 
reklama
Do góry