reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE DIETY - czyli jak marcowym mamuśkom idzie w odchudzaniu

ja ostatnio za duzo zaczelam odpuszczac, ale mam ambitne postanowienie od dzis znowy restrykcyjna dieta, co najmniej do swiąt, zero slodyczy, zero piwa i innego alkoholu i zero jedzenia po 18, poza kawą :)
 
reklama
U mnie kicha ,waga stoi.Ale gotuję zdrowo ,bez tłuszczy i dużo na parze .Niestety znowu w użyciu cukier i wczoraj T kupił roladę biszkoptową z bitą śmietaną.Dzisiaj zostało miłe wspomnienie i postanowienie powrotu do diety.Wypiłam rano herbate z cukrem ale kawe juz ze słodzikiem.Muszę wziąźć się w garść tylko niech nasz wątek tetni życiem ,wtedy jakoś łatwiej.:)
Katrinka kupiłas ten krokomierz?chyba też sobie kupie dla własnej kontroli. Postawię sobie minimum do przejscia ,zawsze to dodatkowy cel:)
 
Ostatnia edycja:
A ja zmieniłam dietę i czuje się świetnie :) aerobic świetna sprawa :) M.mi obiecal kijki do Nordic Walking :) więc z przyjaciółką 3-4razy w tygodniu będziemy chodzić :)
A ja 3.5kg w 14dni :) ale to przy aerobicu .

Ja na all zamówiłam Mate do aero i krokomierz :)

Nasza instruktorka mówi że najważniejsze jest 5małych posiłków, dużo wody. Nie wolno się głodzić bo w momencie kiedy wreszcie coś zjemy organizm zaczyna magazynowac. Pokazywała nam jak sobie masować miejsca z największą ilością tkanki tłuszczowej bo sama dieta to nic.
 
Ostatnia edycja:
teraz krokomierz sie nie przyda przy dreptaczach małych ;P
to zdawac egzamin moze zima albo pozna jesienia kiedy czlowiek mniej jest w ruchu..ja sie nie nadaje na tkaie zabawki 3x uzylabym i w kat..

ja nie jestem pies na slodyczki az taki. Kubie herbatniczki, owsiaki, czasem podjem czekoladke...ciasto moze stac ale zeby sie rzucic to nie. Tylko nie wiem skad te moje dwie parowy :p
 
kupiłam hula-hop i nie umiem nim krecic ale siara hahahahaha no robie jako takie postępy ale wydaje mi sie ze mam za małą srednice bo 80 cm a z tego co wyczytalam w necie to powinno byc min. 100 .... moze kupie na all takie 110 cm z wypustkami. Takie 80 moga miec chude a ja w tali mam 80 haha
 
czarna jeśli chodzi o hula hop to musisz właśnie dodać min.20cm do tego ile masz w talii zawsze żeby dobrze się kręciło. A ja kocham hula hop. Dobrze że mi przypomniałas jutro powiem M.żeby mi zdjął ze strychu.
 
reklama
wiosna już w pełni ! nie ma co się zaniedbywać ... od jutra wracam do postanowień noworocznych - urodzinki Niniego mnie wykończyły ! Torty z bitą śmietaną i ten biszkopt ... mniam !!! pogrzeszyłam na maxa ... a teraz będzie post ;)
 
Do góry