reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

reklama
Ja z moich dotychczasowych objawów mogę wymienić mdłości (są coraz mocniejsze), co jakis czas klucie w podbrzuszu, mega senność i czasami zawroty głowy i olbrzmi apetyt, jem za dwoch (dwóch dorosłych :-D )
 
Ja kilka dni po owulacji mialam straszny bol w pachwinach,taki ze chodzic nie mogłam.Tydzien pozniej mialam po porannym siusiu kropke krwi.
Potem zrobilam test kilka dni przed @ i wyszla blada kreska.
Poza tym zmeczenie,sennosc i ooogromne piersi.
 
Widze, że zaczynają sie wam objawy ciążowe. Może wam choć troszke pomoge i napisze co mi pomagało.
Na mdłości zjedzenie czegoś przed wstaniem, jedzenie w małych ilościach i migdały.
Na zgagę zimne mleko.
Ale generalnie to jest tak, że nie ma na nic złotego srodka - niestety, takie są uroki ciąży, ale za to jakie przez nas oczekiwane. Życze wam, aby jak najmniej męczyły was te dolegliwości.
 
Wykrakałam sobie, że nie mam mdłości i masz tu babo placek teraz juz mam Czuje sie bardzo bleeeeeeeeeeeeeeee
Jeśli chodzi o wagę to ja przytyłam już 5,5 kg:szok::szok::szok:
 
Ja też mam objawy typowe i podobne jak w pierwszej ciązy - najpierw bolące piersi, siusiu co 5 min, potem ból podbrzusza jak przed @ a teraz nachodzą mnie mdłości - narazie bez sensacji ale cały czas sie boję ze to wkrótce nastąpi.
A apetyt mam za troje (??) tuż po zjedzeniu kolacji burczy mi w brzuchu i znów mam na cos ochotę.
co do wagi to chyba +3kg - jesli mogę porównywac wagę lekarską i łazienkową - w każdym razie w spodniach się nie mieszczę - chodzę z rozpietym do połowy zamkiem zeby nie cisnęły. Własnie przeprałam ciążowe ciuszki i chyba trzeba bedzie zacząc je ubierać bo we wszystkim mi ciasno. Mam jeszcze taką dzinsówke w której niby jest ok ale jak usiądę to muszę naciągac przód i pasek zeby nie uciskało. Ojojoj roche sie boję tego przyrostu wagi.
Mąż mnie pociesza ze co zt ego ze przytyje jak po urodzeniu dzidziusia wszystko zrzucę (patrząc na moje kolezanki które maja ok roczne maluchy to jest to do zrobienia)
pozdrawiam Wszystkie lipcóweczki
 
Z moich dokładniejszych obserwacji do objawów i dolegliwości dodam częstsze niż zwykle siusiu, rano wstaję z opuchniętymi palcami u rąk (czy któraś też tak ma? bo z tym objawem nigdy się jeszcze nie spotkałam), zaparcia- macie na to jakieś rady?
 
reklama
Moje pierwsze objawy to częstsze oddawanie moczy i bolące, powiększone piersi. Teraz doszły mdłości, jakby większe ssanie w żołądku, ale na nic konkretnego nie mam ochoty. Waga na razie u mnie bez zmian, co mnie bardzo cieszy. Przy mojej nadwadze powinnam przytyć max. 10 kg. Nie wiem, tylko czy dam radę.
 
Do góry