reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

Ja się znowu nie zważyłam. Przy Jacku przytyłam 9 kg, przy Jasiu 12, to teraz wypada 15, też jeszcze do zrzucenia, chociaż przy Jacku to już przy porodzie odeszła połowa. :)
Ale mam dziś nerwy, za dobrze się czuję... Idę w poniedziałek do lekarza, nie wytrzymam do środy. Ja mam zawsze USG, przy każdej wizycie, więc teraz też będzie. Najchętniej to bym biegała codziennie i sprawdzała, czy to serduszko dobrze bije...
 
reklama
Kaśka a ja słyszałam, że w drugiej ciąży przeważnie tyje się mniej. To mnie nie pocieszyłaś:baffled:. Ja z Ulką przytyłam 18 kg:sorry2:.
 
hej dziewczyny :-)
Czytam o waszych dolegliwosciach i zastanawiam sie czy ze mna wszystko ok :zawstydzona/y:
Bo u mnie brak jakichkolwiek dolegliwosci, nawet cycuchy balo mnie z dnia na dzien mniej :confused:
Czuje sie poprostu swietnie. Zero mdlosci, zachcianek ...nic
Czasami lekkie, ale to bardzo lekkie tlenie w podbrzuszu, i to wszystko.
robilam ostatnio nawet dodatkowy test, chcac sie upewnic, ze wciaz jestem w ciazy :-D.
Test mowi ze jestem, i to w 5 tyg :-)

Pewnie powinnam sie cieszyc, ale ja sie martwie. Nawet tempki nie mam za wysokiej bo 36.9 (ale ogolnie mam bardzi niska, po przed ciaza 36.4 to u mnie norma:baffled:)

A tak wogule to strasznie sie ciesze, ale jeszcze nikomu poza mezem nie powiedzialam (bo jeszcze lekarz nie potwierdzil) i jedynie wam dziewczyny moge sie wygadac :-D:-D:-D
 
veritaserum71 a czy ten test Ci mówi w którym tygodniu jesteś???:szok: Jeśli tak to możesz mi podac firmę, popatrze u siebie czy taki dostanę, bo aż jestem ciekawa:-D
Wiem, że łatwo mi jest mówic ale nie martw się na zapas:-) Niektóre ciąże przebiegają zupełnie bezobjawowo:tak:
 
veritaserum71 a czy ten test Ci mówi w którym tygodniu jesteś???:szok: Jeśli tak to możesz mi podac firmę, popatrze u siebie czy taki dostanę, bo aż jestem ciekawa:-D
Wiem, że łatwo mi jest mówic ale nie martw się na zapas:-) Niektóre ciąże przebiegają zupełnie bezobjawowo:tak:

:-):-):-)
A co do testu:
mowi, tyle ze nie powie ci powyzej 3 tygodnie, ktory to dokladnie tydzien :-)
To test dla takich niecierplowcow jak ja. :zawstydzona/y:
Test mowi albo 1-2 tyg ciazy, ablo 2-3 tyg ciazy, albo 3+
Mi powiedzial na poczatku 1-2 i tyle mi wystarczylo :-D:-D:-D
 
veritaserum71 - nie masz co się martwić - ja mam tak samo, a jestem na to wyczulona po poronieniu, ciesz się ciążą i brakiem dolegliwości, ja tak przeżywałam czytając objawy dziewczyn, aż się dzisiaj doczekałam - wstałam i lekko mnie zemdliło i nie było to przyjemne - do tej pory dnia zjadłam tylko suchą kromkę chleba i piję herbatę:zawstydzona/y:
 
u mnie najpierw bol i powiekszone pierssi:-D to akurat fajne bo zawsze byly malutkie:-p
z siusianiem juz troche spokojniej ale i tak czesto,
i na zmiane zaparcia z biegunka:-(
lekie bole brzuszka:)) i niemilosierny bol krzyza sie zdarza:baffled:
hmm i zachcianki:)
od ponad 2 tyg nie zjadlam nic slodkiego bo az mnie mdli na sama mysl o tym:)
wszystko co slonee i owoce jest superrr:)
kawa i herbata bleee
za to soki owocowe mniammm:)
i bigosik:D
co by tu jeszcze... no i ja mam mdloscicala dobe ;(:)frown::frown::frown:
nawet w nocy sie budze na wym...., ale czasem tez z glodu sie obudze albo na siusiu, roznie to bywa:happy2:
no to sie rozpisalam:D
gadula ze mnie hehe:)
trzymajcie sie kobitki)):-):yes:
 
reklama
Do góry