reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości i objawy ciąży

Ja cały czas ziewam i myślę o jedzeniu. Piersi mi jeszcze nie zmalały po poprzedniej ciąży i nie odczuwam bólu. Ale u mnie od razu widać po twarzy - syfy mi się robią, mam podkrążone oczy i wyglądam mówiąc delikatnie - niezbyt ładnie :-)...No i mam wieczorne mdłości (tak jak w poprzedniej ciąży, godz. 18, a ja sięgałam po wodę z cytryną, żeby je jakoś przeżyć), ale bardzo delikatne...
Narazie nie narzekam. :-)
 
reklama
Wiek jak najbardziej ok i dobrze, że nie czujesz się staro, a jak się urodzi dziecko to dopiero poczujesz się jak nastolatka:-D:-D:-D Zobaczysz ile energii będziesz w stanie z siebie wykrzesać. A tak poważnie, dziecko mnie bardzo odmieniło na plus.Po pierwsze poprawiła się znacznie moja figura, sporo schudłam, znikły wszystkie dolegliwości, z którymi borykałam się latami jak przewlekła niedokrwistość, bóle miesiączkowe, kondycja moich włosów znacznie się poprawiła w czasie ciąży i podczas karmienia piersią całkowicie odżyłam i czuje że w moim organizmie wszystko gra. Psychicznie też czuje się lepiej i czuje że się spełniam.:-)

Tylko pozazdroscic :-):-):-)
Mam nadzieje, ze moja dzidzia tez naprawi defekty mamusi :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Veritaserum71 ja biorę Euthyrox 125 i do tego witaminy z jodem.

125 to duza dawke, ale mi w trzecim miesiacu tez lekarka podniesie:baffled: A co do witamin, to mozesz napisac o nich cos wiecej? Czy mozna je brac od poczatku ciazy? Bo czytalam, ze przez pierwszy miesiac lepiej nie brac zadnych witamin (nawet tych dla ciezarnych:baffled:)

A tak ogolnie, po pozdrawiam sooobotnio.
Czuje sie swietnie, a maz wlasnie poddal mi sniadanko :-D:-D:-D i swiat jest piekny:-D:-D:-D:-D
 
Mi mąż też dzisiaj śniadanko podał do łózka w celu walki z mdłościami.
Dzisiaj odwiedzają nas znajomi i trzeba coś zrobić do jedzenie, oczywiście bez sałatki śledziowej się nie obędzie.
Czy dziewczyny jakieś inne witaminki już bierzecie??
Ja tylko kwas foliowy i żurawinę profilaktycznie.
 
Veritaserum moja normalna dawka sprzed ciąży to 75. TSH mam w normie, ale mocno mi podskoczyło, bo z 0,96 do 2,45. Dlatego profilaktycznie endo zwiększyła mi dawkę. Co do witamin, to chyba co lekarz to opinia. Ja dostałam zalecenie, żeby łykać już teraz Falvit M, lub Feminatal oraz Ostercal 1250D (wapń + wit. D).

Effcia zazdroszczę;-), ja nie mam szans na śniadanie do łóżka. Mój mąż smacznie chrapie jak ja wstaje.
 
jej...a ja caly czas martwie... co jakis czas pobolewa mnie troche brzuch...
A że ja panikara...to już wogóle mam dola :-(
 
jej...a ja caly czas martwie... co jakis czas pobolewa mnie troche brzuch...
A że ja panikara...to już wogóle mam dola :-(
Ja też się martwię. Jeszcze jak znajdę sobie jakieś zajęcie, to mniej myślę, ale wystarczy chwila wolnego i już panikuję. Ja mam od czasu do czasu ukłucia w dole brzucha, ale pamiętam, ze w poprzedniej ciąży też tak miałam, więc tym staram się nie martwić, dużo kobiet tak ma.Nie wiem jak wy, ale ja co jakiś czas patrze w gacie, czy plamień nie ma...:szok:
 
reklama
Dziewczyny czujecie czasami jak puchna Wam ręce, palce??

Mnie przez ostatnie 2 dni obrączka po prostu wbiła się w skóre! I ani drgnie.... Ból jak cholera.
 
Do góry