reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

Dziewczyny zauważyłam ze od jakiegoś czasu, nie codziennie ale dosyc często w tygodniu jak ścisne brodawkę to z niej wypływa mi tak jakby woda? czy to jest ta siara? ona powinna byc jakas zółtawa a nie wodnista? co to moze byc bo nie mam pojecia.
 
reklama
hej mamusie.czy ktos bral globulki dopochwowe??ja zauwazylam ze na drugi dzien ta globulka prawie cala wyplywa i do tego eytwarza sie masa sluzu ktora ja wypycha...takie troche krepujace uczucie.gdyby nie wkladki to cieklo by po nogach:zawstydzona/y: czy ktos tez tak mial??
 
hej mamusie.czy ktos bral globulki dopochwowe??ja zauwazylam ze na drugi dzien ta globulka prawie cala wyplywa i do tego eytwarza sie masa sluzu ktora ja wypycha...takie troche krepujace uczucie.gdyby nie wkladki to cieklo by po nogach:zawstydzona/y: czy ktos tez tak mial??
ja od początku biorę globulki dopochwowe i na drugi dzień właśnie to wypływa, bo biorę na noc, ale bez wkładek by się nie obeszło :-D ale da się z tym żyć :tak:
 
Dziewczyny czy ktoras z was moglaby mi doradzic co jesc aby podwyzszyc sobie poziom hemoglobiny?
 
reklama
Do góry