reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze domowe przepisy dietetyczne śniadaniowo-obiadowo-kolacyjne :-))

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witajcie postanowilam założyc nowy temat z przepisami ale nie z internetu tylko naszymi własnymi :-)
Ja szukajac ciekawego i smacznego dania np obiadowego oczywiscie dietetycznego spotykam sie czesto z przepisami ktore wcale nie sa tak do konca dietetyczne bo albo zawieraja drogie i cieżko dostepne skladniki albo w przepisie jest podana np ilosc oleju badz 1,2 kostki smalcu.

Wiec pomyślałam ze taki wątek sie przyda osobom ktore gotuja same dla siebie w domu czesto z ograniczonym budzetem . Nie twierdze ze nie ma fajnych przepisow w necie ale ciezko znalezc cos fajnego ale i taniego zarazem

wiec moja 1 propozycja to znalazlam ciekawy pzepis ( ja niestety bedac na diecie dawno temu i gotujac sobie to byla prrawie ze codziennie piers z kurczaka ziemniaki marchew + jakies buraczki - gotowane na parze i to wsio nieraz jakas rybka ) ale ogolnie jedzienie masakra ,
wiec zaciekawil mnie 1 przepis z neta sposrod chyba 30 jakie dzis szukałam w necie ale i tak ja bym go troche zmienila .

w przepisie nie podoba i sie np olej rzepakowy wolalabym oliwe z oliwek :-)

nie wiem czy ten przepis wart jest uwagi jezeli chodzi o kalorycznosc ??

a co wy sadzicie ??
Ale Babka!!! i robi to co lubi:): Moja dieta czyli co jem na obiad

przepis wydaje sie byc " domowym " skladniki dostepne i nie szaleja z cena . ja osobiscie nie kupuje osobny 3 rodzajow salat a kupuje paczke mix salat roznych z biedronki za ok 4,40 zł
 
reklama
Do góry