reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Nasze dzidziulki(zdjecia USG)

wiki.25

mama kochanych brojków
Miasto
Trójmiasto :)
Rozwiązania
0
mamy watek na zdjecia  brzuszkow no to zakładam watek na zdjecia naszych dzidziulek....czyli tu bedziemy wklejac zdjecia z usg ...

reklama

wiki.25

mama kochanych brojków
Miasto
Trójmiasto :)
Rozwiązania
0
nio to wkleje pierwsze zdjecie z usg moje coprawda lekarz sama niebyła pewna co do tej ciazy bo stwierdzila ze zamały pecherzyk jak na ciazowy ale widocznie moja dzidziunia jest malutka
tym bardziej ze byl to dopiero 4 tydzien....teraz ide w piatek 25 i mam nadzieje ze ebdzie juz bardziej widoczna ::)

sami

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wiki napewno jak teraz pojdziesz to bedzie twoja kruszynka juz ladnie widoczna ;) :) W 4 tyg to dzidzia ma prawo byc malutka, ja tez sie nie moge doczekac usg, jak juz lekarz mi zrobi to oczywiscie wkleje ;D ale tak dopiero za 2tygodnie :)

niczka

Rozwiązania
0
Wiki.25 super!!! Jasne ze male bo male i tyle, nie ma co sie martwic. Tez lekarz. Zamiast ci gratulacje skladac! Pozdrawiam

roza1984

Mamy lutowe'07 Początkująca(y)
Rozwiązania
0
serdecznie pozdrawiam was kwietniówki ja mam termin na luty 22 na poczatku miałam problemy absolutnie was nie chce wystraszyć poprostu miałam plamienia ale naszczescia szybko zareagowałam i jest wszystko dobrze nielekcewazcie nawet silnych wymiotów jak coś to od razu do gina. :) :) :)teraz jestem już w 4 miesiącu zobaczycie jak to leci papa

animak76

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Roza1984 !!!

dzieki za mile slowa!!!!!!
oj duzo bym dala by byc juz w czwartym miesiacu!!!
u mnie czas narazie wlecze sie niemilosiernie....
zycze Tobie by maluszek rosl sobie zdrowo i dokuczal jak najwiecej ;)

sami

Rozwiązania
0
Animak ale slodka kropeczka ;)
Roza1984 zycze spokojnej ciazy - pozdrawiam cie cieplutko :)

rybka_24

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
ja nasza kruszynke widziałam juz 7 sierpnia tzn mały pecherzyk ciążowy 3,7mm i w dodatku spłaszczony a juz 16 sierpnia pecherzyk 7mm a dzidzia 3mm zobaczymy jak jutro wyjdziemy jak mi sie uda to wstawie zdjęcie

reklama

animak76

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Rybko!

no to czekamy na dobre wiesci, i zdjecie malucha :laugh:!!!!
powodzenia dzisiaj

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry