reklama

Nasze dzidziulki(zdjecia USG)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2007' rozpoczęty przez wiki.25, 17 Sierpień 2006.

1. wiki.25

wiki.25 mama kochanych brojków

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mamy watek na zdjecia  brzuszkow no to zakładam watek na zdjecia naszych dzidziulek....czyli tu bedziemy wklejac zdjecia z usg ...

2. wiki.25

wiki.25 mama kochanych brojków

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nio to wkleje pierwsze zdjecie z usg moje coprawda lekarz sama niebyła pewna co do tej ciazy bo stwierdzila ze zamały pecherzyk jak na ciazowy ale widocznie moja dzidziunia jest malutka [​IMG] tym bardziej ze byl to dopiero 4 tydzien....teraz ide w piatek 25 i mam nadzieje ze ebdzie juz bardziej widoczna ::)

3. reklama
  4. sami

sami Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiki napewno jak teraz pojdziesz to bedzie twoja kruszynka juz ladnie widoczna ;) :) W 4 tyg to dzidzia ma prawo byc malutka, ja tez sie nie moge doczekac usg, jak juz lekarz mi zrobi to oczywiscie wkleje ;D ale tak dopiero za 2tygodnie :)

5. niczka

niczka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiki.25 super!!! Jasne ze male bo male i tyle, nie ma co sie martwic. Tez lekarz. Zamiast ci gratulacje skladac! Pozdrawiam

6. animak76

animak76 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to tak jak obecalam przesylam pierwsze zdjecie mojego Cudu :)

7. roza1984

roza1984 Mamy lutowe'07 Początkująca(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    serdecznie pozdrawiam was kwietniówki ja mam termin na luty 22 na poczatku miałam problemy absolutnie was nie chce wystraszyć poprostu miałam plamienia ale naszczescia szybko zareagowałam i jest wszystko dobrze nielekcewazcie nawet silnych wymiotów jak coś to od razu do gina. :) :) :)teraz jestem już w 4 miesiącu zobaczycie jak to leci papa

8. animak76

animak76 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Roza1984 !!!

dzieki za mile slowa!!!!!!
    oj duzo bym dala by byc juz w czwartym miesiacu!!!
    u mnie czas narazie wlecze sie niemilosiernie....
    zycze Tobie by maluszek rosl sobie zdrowo i dokuczal jak najwiecej ;)

9. sami

sami Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Animak ale slodka kropeczka ;)
    Roza1984 zycze spokojnej ciazy - pozdrawiam cie cieplutko :)

10. reklama
  11. rybka_24

rybka_24 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja nasza kruszynke widziałam juz 7 sierpnia tzn mały pecherzyk ciążowy 3,7mm i w dodatku spłaszczony a juz 16 sierpnia pecherzyk 7mm a dzidzia 3mm zobaczymy jak jutro wyjdziemy jak mi sie uda to wstawie zdjęcie

12. animak76

animak76 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Rybko!

no to czekamy na dobre wiesci, i zdjecie malucha :laugh:!!!!
    powodzenia dzisiaj

Poleć forum