reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzidziulki(zdjecia USG)

a moj sunus na ostatnim usg spal i wogole nie zamierzal sie budzic!! :wściekła/y:
trzymal raczki przy glowce, moze faktycznie mu to przeszkadzalo.

Ja chce zeby fikal! rozciagal sie itd! bu hu :wściekła/y:
 
reklama
Tak więc miałam dzisiaj usg i oto pomiary dzidzi:
FL - 61 mm odpowiada 31t4d
AC - 268 mm odpowiada 32t4d
BPD - 78 mm odpowiada 30t2d
Szkoda że nie zapytałam się o wagę synka bo teraz jestem ciekawa ile już waży- ale to następnym razem.
 
Czesc dziewczynki! Zapewne gdy robicie UZG Lekarz mowi wam ile wazy dzidzius.Powiedzcie ile waza wasze dzieciaczki według ostatnich UZG.I czy wiecie na ile to sie sprawdza? O ile UZG moze sie mylic?


Tydzien temu kiedy miałam robione UZG moja dzidzia wazyła 2900, ale ja jakos nie dowiezam bo mam strasznie malutki brzuszek a przy tym jestem bardzo niską osóbką, jakies to chyba nie mozliwe.
 
A moj synek na usg z 17.03 rzekomo wazyl ok. 2400 g.

KICIA21 - troche juz rozmawialysmy na ten temat w "Kwietniowkach...." i wychodzi na to, ze te pomiary nie zawsze sa prawdziwe, czasami zanizone, czasami zawyzone...podobno to jest tak, ze jak lekarzowi nawet o pare milimetrow przesunie sie ręka przy pomiarze, to juz jest nieprawdziwy....
A jesli chodzi o wielkosc brzuszka, to nie zawsze jest on odzwierciedleniem wielkosci dzidzi ;-) , wiec nawet jak masz maly brzuszek to dzidzia spokojnie moze tyle wazyc :-)
 
Kasiu to całkiem możliwe;-) dopiero teraz twoje maleństwo zacznie intensywnie przybierać na wadze. Czytałam, że od 30 tygodnia ciąży dziecko może przybierać na wadze ok. 30 g. dziennie. Napewno dobije do prawidłowej wagi, zanim się urodzi;-)
 
reklama
Do góry