reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzidziulki(zdjecia USG)

my juz po wizycie zdjecia nie mam bo mój gin nie ma drukarki ale dzidzia urosła i jest wszytsko ok ma juz 15mm a serduszko bije 140 razy na minute

bardzo bardzo sie ciesze tym bardziej że nie musze juz tak ciagle lezeć chyba ze nasilą sie wymioty to do szpitala na kroplówki ale moze obejdzie sie bez
 
reklama
A oto moja piękna kruszynka :-*
Mam 8 tygodni i 2dni, 17 mm i bijące serduszko:
:-*
1usgzmniejszoneox4.jpg
 
koral ale sliczna fasoleczka i jaka duza:) ja niestety nie mam zadnych zdjec z ugs bo moj lekarz nie matego zeby drukowac , gdzie moge zrobic takie usg zeby mi wydrukowali moge nawet zaplacić ale naprawde sie nie orientuje ,, dopiero wszystkiego sie ucze zwiazanego z ciąza :( buzka
 
reklama
masz racje naprawde jest duza.
ostanio moja gin tez zrobila oczy jak go mierzyla.
za 2 tyg nastepne usg ciekawe jak bedzie wygladac juz sie nie moge doczekac.
jak ostatnio mialam usg to dzidzia pomachala raczka.to bylo cos pieknego!!!!
na nastepna wizyte ide z meze on tez chce sobie poogladac
 
Do góry