reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzidziulki(zdjecia USG)

W piątek byłam u gina i zrobił mi takie szybkie usg, rzeby zobaczyć jak maleństwo sobie rośnie:-) i powiedział, że dzidzia ładnie urosła:-) z czego się bardzo bardzo cieszę. Moja kruszynka miała w piątek już 27 mm, przez 10 dni urosła 10 mm - to niesamowite:-D
Niestety zdjęcia nie dostałam bo drukarka mu się zepsuła:wściekła/y: no ale trudno, przynajmniej wiem, że wszystko jest w porządku:-)
 
reklama
Niewiem Niczka, poprostu poszłam do tego samego gina co 10 dni wcześniej z wynikami badań (bo kazał mi przyjść, żeby założyć kartę ciąży - bo jeszcze nie miałam) i on mi zrobił usg znowu, choć wiedział, że 10 dni wcześniej też mi robił usg. No ale ja nie protestowałam bo bardzo chciałam zobaczyć maleństwo i upewnić się, że wszystko w porządku, tym bardziej, że nie miałam juz prawie rzadnych objawów ciąży i się tym troszke martwiłam ale widać niepotrzebnie:-)
Za 3 tygodnie kolejna wizyta i już się nie mogę doczekać.
 
ja w czawrtek bede miec usg robione tez po 2 tyg..tylko ze u mnie bedzie sprawdzal co to ten drugi pecheryk byl...czy to czaasem nie ciaza druga....a przyokazji zobacze swoje malenstwo :)
 
Rozumiem. Ja juz sie zaczelam sie martwic, ze mialam tylko jedno usg. Lekarz panstwowy do ktorego chodze wogole jeszcze nie zaplanowal mi zadnego usg. Wtedy byla u prywatnego. Jak wroce z wakacji to postaram sie wybrac w koncu jakiegos prywatnego ginekologa na stale. pozdrawiam
 
koral sliczne malensto i duze a teraz to ile juz ma ?? fajnie ze macie zdjecia moj lekarz nie ma drukarki ale pojade sobie gdzieś i wydrukuje bo to swietna pamiatka :) pozdrawiam
 
Koral twoja dzidzia jest juz taka duża :-) pozdrów maleństwo od cioteczek forumkowych ;-)
Wiki no te nasze kruszynki zamieniają się z dnia na dzień z groszków, fasolek na najpiękniejsze bobaski:-D
 
reklama
Do góry