reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzidziulki(zdjecia USG)

s5000138gb4.jpg
to ja w calej okazalosci mam az cale 6 cm i 12 tygodni



s5000139fp9.jpg
tu macham rączka do tatusia ktorego niestey nie bylo z nami...ale był myslami i serduszkiem :-*dlatego tak ładnie macham :-D



s5000143wi3.jpg
a tu ładnie sie wyprostowałam bo pan doktor slicznie prosil bo chcial wymierzyc :-)
 
reklama
Byłam wczoraj na usg i maleństwo było dokładnie mierzone, wszystko jest w jak najlepszym porządku :-) , pomachało do nas ślicznie i bylismy tym bardzo wzruszeni. Nawet nie wiedziałam, ze już jest takie duże - według tego usg kruszynka ma 13 tyg i 5 dni (termin znowu inny - ale kwiecień jest!!!) ma około 73,5 mm - gin powiedział, że jakby je postawić na nóżkach to miałoby 15cm - wow jestem naprawde szoku, że taką już dużą kruszynkę noszę w brzuszku :-D
Słuchaliśmy też serduszka na takim urządeniu i tak szybko sobie bije - podobnie jakby pociąg sobie jechał hihi (ale porównanie niema co)
I wyraźnie było już widać nóżki, paluszki, rączki, oczka i coś jeszcze czyli małłego siusiaczka między maleńkimi nóżkami hihi, byliśmy w szoku, że tak wcześnie już widać (ale zobaczymy jeszcze na następnym usg hihi), lekarz nam go dokładnie pokazał i zrobił nawet zdjęcie.
Oto moje maleństwo w całej okazałości:

skanuj0003zmniejszonesx9.jpg
 
sami sliczna dzidzia !!!!!!!!!!!!
fajnie ze tak wczesnie wiesz co bedziesz miala:-).
ja tez jak mialam ostatnio usg to dokladnie widzialam nozki i pomiedzy - no i nic tam nie bylo ale lekarz nic nie powiedzial, ze bedzie dziewczynka.
ale ja mam takie przeczucia;-);-);-).
moja dzidzia miala wtedy 7 cm.
pozdrawiam:tak::tak::tak::tak:
 
Dzięki dziewczyny ;-) niby lekarz powiedział-widział już płeć ale ja jeszcze przymrużam na to oko:tak: bo różnie to bywa i niechce sie zabardzo nastawiać, chociaż mój M to już jest pewny, że to bedzie chłopczyk :-D
Teraz to tylko czekam na kopniaki w żebro hihi
 
reklama
Do góry