reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzidziulki(zdjecia USG)

reklama
nio to wkleje pierwsze zdjecie z usg moje coprawda lekarz sama niebyła pewna co do tej ciazy bo stwierdzila ze zamały pecherzyk jak na ciazowy ale widocznie moja dzidziunia jest malutka
s5000014jk5.jpg
tym bardziej ze byl to dopiero 4 tydzien....teraz ide w piatek 25 i mam nadzieje ze ebdzie juz bardziej widoczna ::)
 
Wiki napewno jak teraz pojdziesz to bedzie twoja kruszynka juz ladnie widoczna ;) :) W 4 tyg to dzidzia ma prawo byc malutka, ja tez sie nie moge doczekac usg, jak juz lekarz mi zrobi to oczywiscie wkleje ;D ale tak dopiero za 2tygodnie :)
 
Wiki.25 super!!! Jasne ze male bo male i tyle, nie ma co sie martwic. Tez lekarz. Zamiast ci gratulacje skladac! Pozdrawiam
 
serdecznie pozdrawiam was kwietniówki ja mam termin na luty 22 na poczatku miałam problemy absolutnie was nie chce wystraszyć poprostu miałam plamienia ale naszczescia szybko zareagowałam i jest wszystko dobrze nielekcewazcie nawet silnych wymiotów jak coś to od razu do gina. :) :) :)teraz jestem już w 4 miesiącu zobaczycie jak to leci papa
 
Roza1984 !!!

dzieki za mile slowa!!!!!!
oj duzo bym dala by byc juz w czwartym miesiacu!!!
u mnie czas narazie wlecze sie niemilosiernie....
zycze Tobie by maluszek rosl sobie zdrowo i dokuczal jak najwiecej ;)
 
ja nasza kruszynke widziałam juz 7 sierpnia tzn mały pecherzyk ciążowy 3,7mm i w dodatku spłaszczony a juz 16 sierpnia pecherzyk 7mm a dzidzia 3mm zobaczymy jak jutro wyjdziemy jak mi sie uda to wstawie zdjęcie
 
reklama
Do góry