reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci i ich zwierzątka

R

ruda

Gość
Dziewczyny, może czas na przedstawienie Naszych pociech z ich milusińskim. Mój syn ma króliczka i dwie papugi :), a ciągle mu mało zwierząt. chciałby jeszcze psa, ja z chęcią też, aleto może póżniej. Póki co do pocieszenia ma psa u teściów.



012717sa.jpg
 
reklama
A przed chwilką, mój kochany synek wysypał całą kuwetę na pokój, przypadkie. W nagrodę sprząta, trochę mu pomagam :)

 
Mój mały na razie na etapie proszenia o zwierzątko. Tydzień temu chciał chomika, potem psa a dzisiaj papugę. Na razie decyzję o zwierzaczku odkladamy na po porodzie.
 
Karola odradzam Ci papugi, mój tata ma nimfy, okropność, chyba, że lubisz wcześnie wstawać. Są takie chałaśliwe, a chomiczki są całkie miłe :). My z mężem mamy chrapke na psa, najlepiej labradora, podobno najlepsze dla dzieci. Pozdrawiam

 
Ja jako dziecko miałam nimfy i bardzo je lubiłam. A jak ktoś lubi pospać, to proponuje założyć ręcznik na klatkę z papugami.
 
A my mamy królika i psa.....moj pieciolatek, który bawi się w egipt ostatnio próbował go ujeżdzać ale na szczeście pies ma przewagę jeżeli chodzi o gabaryty.
Bardzo mi się podobają labradory i sznaucery, ale osobiście nigdy nie kupiłabym psa. Zadużo jest bezdomnych psiaków i schroniska przepełnione. Wszystkim polecam psa ze schroniska. Nasz Borys siedział tam dwa lata, a teraz to jest najbardziej wdzięczne zwierzę na świecie. Poprostu kochany.
 
Witam
My mamy kota ale Mateusz wymarzył sobie żółwia więc podejrzewam że niedługo też będziemy mieć cały zwierzyniec :)
W sumie nie przeszkadza mi to bo lubię zwierzaki ale marzy mi się pies ale na psiaka będziemy musieli poczekać:(
 
reklama
U nas są dwa psy (tzn pies i suczka) , kotek i rybka i glonojad.Był też kiedyś królik ,ale uciekł.I przez rok mieliśmy 1 kurkę .
Fajna była .Łaziła z psem i kotem i razem jedli z jednej miski.Nietety coś ją zagryzło.Chyba kuna.
Pozdrawiam Loli
 
Do góry