reklama

Nasze dzieci i My :)

Wiatam, chciałaby do mojej grupy zaprosic wszystkie mamy a szczególnie mamy dwulatków aby dzielli

1. Kinga85

Kinga85 Gość

Witam chętnie dołączę do tej grupy i mam nadzieję że nie będę tutaj sama :-)
    Mój Synek Filip 2latka skończył w grudniu'08
    Pozdrawiam

2. Kinga85

Kinga85 Gość

witaj kasiamaj! :-)

3. reklama
  4. kasiamaj

kasiamaj mama 2007/2010

:-D:-D:-D:-DHEJ HEJ:-D:-D:-D:-D
    ale tu tłok dopchać się nie mogę do głosu...
    no dziewuszki pisać pisać!!!!!

5. Kinga85

Kinga85 Gość

No to Kasia opowiedz cos nieco o swoim synku:tak:

6. kasiamaj

kasiamaj mama 2007/2010

Kinga-chcesz cos wiedzieć o Kubusiu???-
    na dzień -dobry napiszę o nim że to straszny cycosinski ;)
    po poza cycem świata nie widzi ;) najlepiej jakby cały czas z nim chodził w ustach-tylko ja ciekawe jak bym za nim nadążała? urodził się we wtorek ważył 3.970kg.
    Kuba ma 11 miesięcy. jest wesołym smykiem i wszędzie go pełno skoro w Sylwestra nauczył się tuptać tak teraz nie można go zdogonić. lubi majsterkować przy szufladach i coraz bardziej interesuja go inne rzeczy niż zabawki...np.otwieracz do puszek albo ostatni bardzo lubi segregować smieci (bo my segregujemy)to on stwierdził że też mógłby ....i wszystko nam miesza plastik z papierem i na odwrót. uwielbia pozować do zdjęć-ale to chyba widać....skoro zobaczy aparat lub kamerę zaraz głupawki dostaje!!!!Cały świat go interesuje,zwłaszcza zwierzaki.kocha psy z tego co udało ni sie zaobserwować-uwielbia nasze małe szczeniaki.zresztą ze wzajemnością. ;)
    oj dużo by pisać o naszym Kubusiu ;)
    jak sie bliżej poznamy to dowiesz się więcej...albo sama go poznasz. ;)

7. Kinga85

Kinga85 Gość

Kasiu ten Twoj Kubuś to istne sreberko! :-) pełne energi szczęśliwe dziecko i tak powinno być:tak::-)
    Miło mi Cię poznać Kuba!!!! :**** buźka dla maluszka;-)

Mój Filip ma 2lata skończone, też jest z grudnia tak jak twój Kuba:tak:
    Jest wesołym dzieckiem i bardzo uzależnionym od mamusi:-p wszędzie tylko MAMA i MAMA:-) coraz więcej na gada... jest przezabawny :-D i bardzo lubi się tulić i dawać buziaczki***:-) Aj mogłabym dużo o nim pisac wiesz....
    Urodził się o 6rano i ważył 3300. :happy:
    A teraz staramy się o rodzeństwo dla Synka...

8. kasiamaj

kasiamaj mama 2007/2010

no tak to oni maja cos wspólnego...nasz też sie uwiekbia tulić i się buziakuje ;)

9. bajorekaga

bajorekaga Fanka BB :)

:-)Witam ze dyskujsja na forum rozkwita. Witam mamy dwulatków.Mój Kubuś też skończył w pażdzieriku dwa latka, i mądrala z niego jak niewiem:-)

10. reklama
  11. kasiamaj

kasiamaj mama 2007/2010

no i znów cisza.............:baffled:

12. Kinga85

Kinga85 Gość

o jak fajnie że koleżanka też napisała:tak:
    napisz cos wiecej o sobie i swoim synku:-)

Pozdrawiam i miłego dnia zyczę
    kasia spokojnie początki zawsze są trudne:tak:;-)

Poleć forum