reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy dwulatków

Wiatam, chciałaby do mojej grupy zaprosic wszystkie mamy a szczególnie mamy dwulatków aby dzielli

Nasze dzieci i My :)

kasiamaj

mama 2007/2010
Miasto
warmińsko-mazurskie
Rozwiązania
0
hej -u nas wczoraj była piękna pogoda!!! byliśmy na spacerku prawie 3 godz.przy okazji zrobiliśmy zakupy-małe ale co tam...
dziś pogoda też zapowiada się fajna być-więc też gdzieś sobie wyskoczymy :tak:-a na razie idę suszyć włosy i robić sniadanko. papa laseczki.:tak::-);-)

reklama

Sylwijka1981

Aktywna w BB
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
No i ja dołączam do grupy. Jestem mamą 2 letniej Paulinki w sobotę (7luty) miała urodzinki. Urodziła się w środę o 3.35 ważyła 2760g i 55cm. Za to obecnie waży 15kg i ma 95cm. Miesiąc temu udało się nam odstawić cycusia, a teraz chcemy się postarać o jakieś rodzeństwo. Nie wiem jak córka to zaakceptuje, bo to taki mały pieszczoch, tylko mamusia i nikt inny. No ewentualnie tata.Energiczne to moje dziecko lata od 6.30 rano potem śpi ok 1,5godz i tak do 20tej. Siedzę z nią w domku, bo nie mam jej z kim zostawić. A z drugiej strony mam taką możliwość że finansowo starczy że tylko M pracuje. I tak nam mijają kolejne dni. Całuski dla Waszych pociech.

vvictoria

11.06...........02.10:)))
Miasto
świetokrzyskie
Rozwiązania
0
Dzień dobry!!!!! u nas dziś deszcz ze śniegiem a miałyśmy iść kupić babci prezent bo ma urodziny i chyba wyskoczymy tylko do centrum chandlowego . Moja Nikolka tez od samego rana biega tylko nie za bardzo chce spac w dzien czasem udaje mi sie i śpi z tym ze jak już to wieczorem usypia o 22 a jeśli nie śpi pare dni pod rzad to robi sie marudna i wychodzi na to ze sypia w dzien 2 razy w tygodniu:baffled::rofl2:

kasiamaj

mama 2007/2010
Miasto
warmińsko-mazurskie
Rozwiązania
0
witaj SYLWIJKA!!!!- miło Cię poznać-mam nadzieję że będziesz wpadać częściej ;)

Wiktoria-niezóła ta Twoja Niki-taka szalona ;)
witajcie!
my noc dzisiejsza mieliśmy znów z przebojami....Kuba budził się i płakał-dałam mu syropek od bólu i trochę tylko pomogło...jakiś maruda się z niego zrobił....
dziś u nas brzydka pogoda!!chyba na spacer dziś nie wyjdziemy.
idę poczytać co napisałyście......

bajorekaga

Fanka BB :)
Miasto
woj. małopolskie
Rozwiązania
0
hejka wszystkim, witaj SYLWIJKA wsród nas!!. U nas też pogoda brrr wię nie wyszedł nam spacerek, mogłaby być już wiosna bo normalnie ta brzydka pogoda wychodzi bokiem. Mój synek na szczęscie jeszcze spi w dsien tak okolo 2-3 godzin, całe szczęscie oby jak najdłuzej. Pozdrawiam Was serdecznie:-)

vvictoria

11.06...........02.10:)))
Miasto
świetokrzyskie
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny my dzisiaj mamy śnieg wiec idziemy na spacer potarzać sie w śniegu. Dziś pierwszy dzien mojej nikoli bez mleka rano dostała kaszke i wcale sie nie sprzeciwiala wrecz przeciwnie byla zadowolona a ja mile zaskoczona jej reakcja myslałam że bedzie marudzic bez mleczka rano. Milego dnia wszystkim

bogdi

Początkująca w BB
Miasto
Bydgoszcz/Skive
Rozwiązania
0
Witam mamusie 2-latkow ;-)
Moj Mikołajek urodzony 6.12.2006 r. to prawdziwy opiekun pilotów i myszki od komputera
;-). Śpi sam w pokoiku, ale ok 3:00 przychodzi do mnie i męża do sypialni, i jak to mówki mój M - przychodzi czas na drugą zmiane - wtedy moj wedruje do pokoju małego..
Rano, niezależnie która jest godzina, dla Mikołajka zawsze " osien" no i mama musi wstac, włączyc " lala, po" i mam jeszcze jakies 10 minut na kimke.. Potem dzien swistaka... I tak codzien ;-)

K

Kinga85

Gość
wow ale sie rozkręciło!:-)
a ja ostatnio taka zajeta jestem.... i wogole zapomniałam o was kochaniutkie:zawstydzona/y::-p sorki!
Pozdrawiam i witam nowe mamusie;-)

U nas ok wszystko
szykuje sie nam wyjazd do hotelu Gołębiewskiego wiec zakupy trwają... :blink:

agnieszka.kk

Styczniowa mama Alana :)
Miasto
Iława PL / Market Harborough UK
Rozwiązania
0
Hejka
Ja również jestem mamą 2 latka :-) i mam nadzieję że nie macie nic przeciwko temu abym dołączyła do was kochane mamy.
Mam synka Alana ur.1 stycznia 2007,dziecko pełne energii od rana do nocy bryka na całego.Zawsze uśmiechnięte,uwielbia zabawę,spacery i szaleństwa w parku :-)

reklama

maglan37

Mama Mateusza i Julki
Miasto
Pałuki
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamy.Mam nadzieję że i ja mogę tu dołączyć. Mam dwójkę kochanych urwisów. Mateusz w styczniu skończył 4 latka a Julka 14 lutego skończyła 2 latka.:-)

Do góry