reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy dwulatków

Wiatam, chciałaby do mojej grupy zaprosic wszystkie mamy a szczególnie mamy dwulatków aby dzielli

Nasze dzieci i My :)

_oli_

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
witam mamusie, ja mam 2letniego wspanialego synka Olivierka, fajnie ze jest taka grupa dotyczaca naszych szkrabow:)

reklama

_oli_

Rozwiązania
0
Nasz SkarbOlivierek urodzony 2 stycznia 2006:) Dwa miesiace temu odstawilismy cyca:) Przygotowujemy go na przyjscie siostrzyczki/braciszka, jestem w 11tyg ciazy, Oliczek bardzo sie cieszy jak narazie, juz caluje brzuszek i spiewa dzidziusiowi hehe, od wrzesnia idzie do przedszkola, strasznie go ciagnie do dzieci, uwielbia spiewac tanczyc i pomagac mamusi w czynnosciach domowych:)Rowniez siedze z nim w domku, na szczescie nie musze isc do pracy bo moj M zarabia tak ze nam swystarcza, moge obserwowac i byc przy synku caly czas:)uff ale sie rozpisalam:)

justysia85

Miasto
Laski
Rozwiązania
0
Witam Mamusie dwuletnich szkrabów.Miło mi WAS poznać.Mój synek skonczył dwa latka w grudniu i z dnia na dzień nie umiem za nim nadażyć.POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I ŻYCZE KOLOROWYCH SNÓW!!!:)

kasiamaj

mama 2007/2010
Miasto
warmińsko-mazurskie
Rozwiązania
0
Witajcie dziewczyny-długo nas nie było...
u nas wszystko ok!!!
jak znajdę chwilkę to napiszę więcej.
pozdrawiam.

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Miasto
WIELKOPOLSKA
Rozwiązania
0
tu mnie chyba jeszcze nie było - witam się i ja:)
Ania,mama 2,5 rocznego Przemka

agnes261

Mama Davidka i Danielka
Miasto
Monachium
Rozwiązania
0
Witam, jestem mama Davidka, ktory w grudniu 08' skonczyl 2 latka (jak ten czas szybko leci:tak:). Davidek byl dosc spokojnym maluszkiem, ale teraz przechodzi etap "kto teraz jest gora". Ciesze sie ze ma juz swoje zdanie, jak chyba kazdy 2-latek:-). Pozdrawiam wszystkie 2-latki i ich mamy.....

reklama
K

Kinga85

Gość
witam witam jak mnie tu dawno nie było... a ja nie mam czasu na net dosłownie. wybaczcie. Witam nowe mamusie i ich dzieciaczki:) Pozdrawiam ciepło.

Do góry