reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Mamy dwulatków

Wiatam, chciałaby do mojej grupy zaprosic wszystkie mamy a szczególnie mamy dwulatków aby dzielli

Nasze dzieci i My :)

_oli_

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
witam mamusie, ja mam 2letniego wspanialego synka Olivierka, fajnie ze jest taka grupa dotyczaca naszych szkrabow:)

reklama

_oli_

Rozwiązania
0
Nasz SkarbOlivierek urodzony 2 stycznia 2006:) Dwa miesiace temu odstawilismy cyca:) Przygotowujemy go na przyjscie siostrzyczki/braciszka, jestem w 11tyg ciazy, Oliczek bardzo sie cieszy jak narazie, juz caluje brzuszek i spiewa dzidziusiowi hehe, od wrzesnia idzie do przedszkola, strasznie go ciagnie do dzieci, uwielbia spiewac tanczyc i pomagac mamusi w czynnosciach domowych:)Rowniez siedze z nim w domku, na szczescie nie musze isc do pracy bo moj M zarabia tak ze nam swystarcza, moge obserwowac i byc przy synku caly czas:)uff ale sie rozpisalam:)

justysia85

Miasto
Laski
Rozwiązania
0
Witam Mamusie dwuletnich szkrabów.Miło mi WAS poznać.Mój synek skonczył dwa latka w grudniu i z dnia na dzień nie umiem za nim nadażyć.POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I ŻYCZE KOLOROWYCH SNÓW!!!:)

kasiamaj

mama 2007/2010
Miasto
warmińsko-mazurskie
Rozwiązania
0
Witajcie dziewczyny-długo nas nie było...
u nas wszystko ok!!!
jak znajdę chwilkę to napiszę więcej.
pozdrawiam.

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Miasto
WIELKOPOLSKA
Rozwiązania
0
tu mnie chyba jeszcze nie było - witam się i ja:)
Ania,mama 2,5 rocznego Przemka

agnes261

Mama Davidka i Danielka
Miasto
Monachium
Rozwiązania
0
Witam, jestem mama Davidka, ktory w grudniu 08' skonczyl 2 latka (jak ten czas szybko leci:tak:). Davidek byl dosc spokojnym maluszkiem, ale teraz przechodzi etap "kto teraz jest gora". Ciesze sie ze ma juz swoje zdanie, jak chyba kazdy 2-latek:-). Pozdrawiam wszystkie 2-latki i ich mamy.....

reklama
K

Kinga85

Gość
witam witam jak mnie tu dawno nie było... a ja nie mam czasu na net dosłownie. wybaczcie. Witam nowe mamusie i ich dzieciaczki:) Pozdrawiam ciepło.

Do góry