reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci- kiedyś i dziś

reklama
Lusesita, witaj :)
Wczesniej sie z Toba nie przywitalam, bo ostatnio rzadko zagladam na BB. Niestety :( Ale nad tym pracuje. Milo mi, ze dolaczylas do naszego grona, tak jak dziewczyny pisaly, nasze grono uleglo zmnieszeniu. I ja niestety tez sie zanidbuje. Pisz do nas a bedzie dobrze.
Krotko o mnie. Ja mieszkam od roku w Szczecinie(i tu slowo do Agutki-zaaktualizuj mapke jesli mozna prosic:)). W lutym "stuknela"mi 30tka, od 4 lat jestem mezatka, od 2 z kawalkiem mamusia, a od roku pracuje. Lada dzien bedziemy pracowac nad powiekszeniem rodzinki :). Chcialabym miec coreczke, choc synek moj jest moim oczkiem w glowie! Jestem osoba mila, kontaktowa, lubiaca ludzi i otwarta na swiat-to chyba zabrzmialo zarozumiale...Ale jestem ok :). Widzialam Twoje fotki i Twojego szkraba i jest super! Fajna rodzinka. Jak znajde chwile i bede miej padnieta po pracy to zamieszcze w tym watku zdjecie mojego brzdaca. A teraz Cie pozdrawiam, i pisz, pisz, pisz...W kazdym watku po trochu :)
 
otóż moja córka jak była malutka była tak gdzies do roku blondynką (taką średnią nie jasną). miała niebieskie oczka. teraz włoski-jasny szatyn, oczy szare.
 
Pamiętacie ten wątek jeszcze?
Zrobimy małą odnowe? ja dołączam terażniejszą Pati to reszty zdjęc na pierwsze stronie watku.:-)
 
reklama
Do góry