reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci rozrabiaki

reklama
zastanawim sie co tak cisza
nikt nie dzwoni :confused::-D
a moje dzieci mi komóre wyłaczyło:baffled:
i dopiero obaczyłam
ostatnio tez tak zrobiła ale na dodatek schował ja do swojej szawki z ubraniami
dobrze, ze widziałam bo mogłabym jej szukac do bolu
 
moja pyśka też juz próbowala karmy dla psa na szczęście narazie jej nie smakuje:tak: ale za to podpatrzyla że pies nosi swoje zabawki w pysku to ona tak samo zaczęla je nosić ( tzn swoje zabawki) więc bardzo śmiesznie to wyglada jak tak drepta na nóżkach z gumową rybką w buźce:-D
 
Filip uwielbia zabawę z segregacje śmieci...i zarówno z kosza suchego, jak i z odpadkami wyciąga śmieci....oczywiście jak nikt nie zdąży zauważyć..
 
A mi Jenni otworzyla w kuchni szafke i rozsypala make ziemniaczana i dodala tam rodzynki i sobie mieszala :baffled: , mala kucharka mi rosnie:-D
 
Wiktoria uwielbia gryść gazety i wszystkie metalowe rzeczy (zwłaszcza zegarek dziadka), wyjęła raz sobie z szawki miske i ją potłukła, trzeba za nią chodzić bo ma mnustwo pomysłów na rozrabiane, ciągle chce coś wyciągać z szafek i lata z tymi rzeczami po całym mieszkaniu, ale jest przydatna jak wyciągam pranie, sama otwiera pralkę i mi pomaga wszystko z niej wyciągnąc, a jak już tam nic nie ma to wkłada głowe do pralki by sie upewnić, że wszystko wyjęte.
 
reklama
Do góry