reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci rozrabiaki

Oliwka niesamowity pomysł miała...jak tak patrze to jest to śmieszne...

ale nie wiem co ja bym zrobiła, jakby mi tak Filip wyskoczył zielony..my nie mamy pisaków zmywalnych - chyba czas wymienić
 
reklama
Opowiedziałam Stasiowi, że aniołek wycina sobie taką dziurkę w chmurce, żeby popatrzeć czy dzieci są grzeczne i żeby uważał, bo jak akurat będzie patrzył na nasz dom, a Staś będzie niegrzeczny, to nie dostanie prezentu. Staś był psotny, więc mówię ostrym tonem: Stanisław mam już dosyć twojego zachowania!! na co mały biegnie do okna i krzyczy:
"Aniooooołku, mama na mnie krzyczy!!! Widzisz to??!! Ona chyba nie zasłużyła na prezent!!"
 
Do góry