reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza - szczepienia, choroby, kontrole

reklama
Byłyśmy u lekarza bo nadal kaszel się utrzymywał a to już 2 tyg. przeziębienia, na dodatek Zosia schudła 1 kg, czyli teraz 11,5:-(
mamy apetizer i zmiany w diecie, jak nie pomoże to jakieś badania trzeba będzie zrobić:-(
 
co to jest ten apetizer i jakie zmiany w diecie?

syrop na poprawę apetytu, coś jak bioaron C, od 3 lat, ale nam przepisano

a zmiany w diecie...śniadania konkretne: jajecznica, parówa, jak na obiad nie chce zupy a chce chleb z szynką to dać, dużo nabiału bo mleka odmawia - nie podobają mi się te zmiany bo zrobi się grymaśnik:confused:
więc forsuję inny sposób: dwa dania obiadowe, częściej podaję jedzenie ale w mniejszych porcjach
mam nadzieję, że nie schudnie znów:-(
 
Fredzik może to to...znajomych syn zaczął od gorączki.

Moja też ma katar od kilku dni, dostała w górach i ją trzyma.
Zastanawiam się czy to może też nie od tego, że schodzimy z Zyrtecu i dostaje coraz rzadziej.
Idą też jej zęby, więc może to jest też to.
 
blue, wczoraj wycyztałam że przy ospie nie wolno podawać nurofenu i aspiryny ze względu na obecność salicylanów, które mogą powodować zespół Raya czy jakoś tak. Więc daję paracetamol.

na razie żadnych krostek nie ma, no może jakies pojedyncze ale nie wiem czy to ospa :baffled:

dobra kończę bo moje dziecko na pewno co ma to dostało małpiego rozumu :angry:
 
Nie wiem kurczę, ma ją od paru dni. Takie różowe placki, a na środku maleńka chrosteczka. Poza tym ten katar jest jakby alergiczny, taki lekko zatkany nos. Przynajmniej ja mam taki katar przy moich roztoczach, bo przy pyłkach mam znowu lejący.
 
reklama
Kurczę, młoda wstała z drzemki z podpuchniętym okiem i uczuleniem na kroczu i na całych udach. Czerwoną ma skórę i bąbelki. Zupełnie nie wiem od czego.
 
Do góry