reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza - szczepienia, choroby, kontrole

dziewczyny, czy podczas szczepień wpisują wam wszystkie dane o tym kiedy było szczepienie, jaką szczepionką, kto wykonał w tej książeczce szczepień co jest dołączona do ksiązeczki zdrowia?
bo mi nie wpisują, a ja chciałabym wiedzieć jakimi szczepionkami jest moje dziecko szczepione :dry:
wpisują tylko do książeczki zdrowia, że tego dnia było szczepienie...
wkurza mnie to, bo w takim razie po co ta książeczka szczepień jest??

czy tylko u mnie to zaniedbują?
 
reklama
dziewczyny, czy podczas szczepień wpisują wam wszystkie dane o tym kiedy było szczepienie, jaką szczepionką, kto wykonał w tej książeczce szczepień co jest dołączona do ksiązeczki zdrowia?
bo mi nie wpisują, a ja chciałabym wiedzieć jakimi szczepionkami jest moje dziecko szczepione :dry:
wpisują tylko do książeczki zdrowia, że tego dnia było szczepienie...
wkurza mnie to, bo w takim razie po co ta książeczka szczepień jest??

czy tylko u mnie to zaniedbują?

Nam wpisują wszystko - łącznie z serią szczepionki (co jest bardzo ważne), jeśli tego nie robią to na następnym szczepieniu spytaj pielęgniarki jak ma na nazwisko, bo chcesz wypełnić kartę szczepień - ciekawe jak zareaguje. U Nas wypełnia to pielęgniarka, wpisuje nam też datę kolejnego szczepienia.
 
dziewczyny, czy podczas szczepień wpisują wam wszystkie dane o tym kiedy było szczepienie, jaką szczepionką, kto wykonał w tej książeczce szczepień co jest dołączona do ksiązeczki zdrowia?
bo mi nie wpisują, a ja chciałabym wiedzieć jakimi szczepionkami jest moje dziecko szczepione :dry:
wpisują tylko do książeczki zdrowia, że tego dnia było szczepienie...
wkurza mnie to, bo w takim razie po co ta książeczka szczepień jest??

czy tylko u mnie to zaniedbują?
ja mam tylko książeczkę zdrowia i tam wpisują mi jaka była podana szczepionka, wpisują też warszawa ale nie wiem o co z tym chodzi, numer seryjny szczepionki i datę:tak:
 
ja mam tylko książeczkę zdrowia i tam wpisują mi jaka była podana szczepionka, wpisują też warszawa ale nie wiem o co z tym chodzi, numer seryjny szczepionki i datę:tak:
No to ja mam na to miejsce w książecze szczepień i mi paskudy tego nie wpisują!!! a w szpitalu wpisywali....

teraz poproszę o uzupełnienie, bo nie mam żadnych danych czym moje dziecko było szczepione :dry:
 
Miałyście też takie problemy po szczepieniu swoich Maluszków??
Nie. I po pierwszym i po drugim szczepieniu zero efektów ubocznych - nie było gorączki, ani większego niż zwykle marudzenia :happy:
Myśmy się szczepili Pentaximem.

dziewczyny, czy podczas szczepień wpisują wam wszystkie dane o tym kiedy było szczepienie, jaką szczepionką, kto wykonał w tej książeczce szczepień co jest dołączona do ksiązeczki zdrowia?
bo mi nie wpisują, a ja chciałabym wiedzieć jakimi szczepionkami jest moje dziecko szczepione :dry:
wpisują tylko do książeczki zdrowia, że tego dnia było szczepienie...
wkurza mnie to, bo w takim razie po co ta książeczka szczepień jest??

czy tylko u mnie to zaniedbują?
Agutek - my mamy książeczkę zdrowia i książeczkę szczepień. W książeczce szczepień nic nie wpisują, nie wiem czemu, ale w książeczce zdrowia jest rubryka "szczepienia ochronne" i tam mi wpisują datę szczepiena, nazwę szczepionki, serii niestety nie :wściekła/y: (następnym razem poproszę o wpisanie) oraz datę kolejnej szczepionki.
 
malaga to mi tak wpisują tylko datę szczepienia i ołówkiem datę następnego..a ja chcę mieć informację o nazwie czy nr serii...przecież jakby coś się stało, a ja wyjadę z dzieckiem gdzieś to chcę mieć te informacje przy sobie, a nie w przychodni....grrr...zła jestem.
 
Pewnie Ci wpiszą jak im powiesz. Ale powinni wpisywać bez proszenia, to fakt. U mnie wpisują.

Jeżeli chodzi o reakcję po szczepieniu, to u nas był spokój. Maluszek był grzeczny jak nigdy, cały dzień przespał :-). Ale ja nie szczepiłam szczepionką skojarzoną.
 
Mam pytanie.
Pisałyście, że lekarze przepisali waszym dzieciom dodatkowe witaminki, nie licząc już wit. D3, bo to wszystkie dzieciaki dostają.
A mówili dlaczego macie podawać dodatkowe witaminy? Nam nic pediatra nie kazał podawać i się zastanawiam dlaczego (chyba wszystkie) podajecie coś, a my nie? :confused: Może też powinnam?
 
reklama
moje dziecko nie dostaje nawet wit D3:no:ale tutaj jest inaczej - zaden lekarz nie wspomnial ani razu, zeby dawac jej witaminki
 
Do góry