reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza - szczepienia, choroby, kontrole

reklama
madzik, biedna Zosia, współczuję.

Kochana teraz nawilżajcie i natłuszczajcie. My od zawsze używamy klorane albo avene z filtrem 50+ , ja też! Miałam poparzenie słoneczne, niestety skóra na nosie do dziś to pamięta, skóra zeszła mi prawie do kości :baffled:
Oboje z Szymkiem jesteśmy białasy :-( i już od około 2 tygodni stosujemy filtry. Teraz słoneczko jest najbardziej niebezpieczne wbrew pozorom bo nisko jest i ostro daje. Co ciekawe ja przy tych filtrach jestem na czekoladkę opalona po ok 2 -3 tyg łażenia po słońcu a nie jak rak.

A co do pylenia to fatalnie :no:, oby choć to nas nie dopadło :eek:

madzik, trzymajcie się cieplutko.
 
madzik, ten też mamy bo niestety kilka trzeba ich mieć :baffled: a do tego u nas aderma, klorane i oilatum/ emolium do smarowania jak słońca nie ma, każdy po ok 40 - 60 zł :angry: ale co mam zrobić jak Szymek od urodzenia ma atopową skórę :-(
będzie dobrze ale jak znajdziesz jakiś kran, z którego te kremy albo kasa leci to daj cynk ;-)
 
reklama
Ojej biedne dzieciaczki...:-( Madzik dbaj tam o Synową.

M ma od paru dni katar i nie wiem czy to też nie jakiś alergiczny :baffled:.

Cóż ta cywilizacja narobiła - alergia za alergią ... i dopadają niezależnie od wieku.
 
Do góry