reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza.

reklama
dziewczyny może się przyda na katar to co my stosujemy

bez recepty
euphorbium (mimo, że pisze od 3 roku życia można stosować od urodzenia)
maść majerankowa
vitella nose
marimer w kropelkach
acatar baby
nosovil
oilbas
na receptę
mucofluid
 
Hallo, hallo! Ja to bardziej myślałam o wątku, w którym będziemy sobie opisywać wizyty, nowości, szczepienia naszych ZDROWYCH dzieci, a chorych NIE DAJ BOŻE, ewentualnie:-)


My mamy wizytę 24 na 17:00. Ciekawe ile Ada Waży, bo jeszcze od urodzenia jej nie ważyłam. Mi w szpitalu kazali wsadzać między nóżki jeszcze jednego pampersa, tylko większego. I powiem Wam, że tu dobre rozwiązanie, bo jak włożyłam złożoną tetrową pieluszkę, to miałam wrażenie, że jest jej nie wygodnie, bo pod pleckami:sorry2:
 
Bardzo fajny pomysł z tym wątkiem ;-)

My już po szczepieniu, wybraliśmy w końcu 5w1 za dopłatą 100zł. Mały był dzielniejszy niż ja. Ale chyba bolą go nóżki ( tam go kuli) bo się strasznie zaczął spinać i nóżkami wieżgać, wykluczyłam głód i ból brzucha podałam za radą pielęgniarki paracetamol i teraz śpi, ale ciągle się przebudza. Mam nadzieje że przejdzie mu do jutra bo na zajęcia ide i nie wiem jak M sobie z nim poradzi jak bedzie taki markotny...A u mnie się najlepiej wycisza i uspokaja..

Poza tym po przebadaniu rozwija się prawidłowo i w tydzień przybrał 200g więc się cieszę;)
 
My też po szczepieniu wybraliśmy refundowane, 3 wkłucia, ale był dzielny! zapłakał przy wkłuwaniu a potem cichutki, mój kochany!
W nocy miał stan podgorączkowy, ale w końcu nie dałam paracetamolu, jadł mniejsze porcje a częściej, więc budziłam się na karmienie co godzinę, ale dzisiaj już chyba ok, rozdaje uśmieszki nieśmiałe :)
Rozwija się ok, w tydzien przybrał też 200 g :D haha, ma już prawie 5 kg! :) ma szmery w serduszku niestety, ale staram się nie panikować, ekg w grudniu, zobaczymy.
W każdym razie reszta ok :)
 
dziewczyny może się przyda na katar to co my stosujemy

bez recepty
euphorbium (mimo, że pisze od 3 roku życia można stosować od urodzenia)
maść majerankowa
vitella nose
marimer w kropelkach
acatar baby
nosovil
oilbas
na receptę
mucofluid

Risia - sporo stosujecie, jak ja zaraziłam Weronikę katarem w 4tż to stosowałam aż wodę morską i tylko odciągałam + maść majrankowa, a była zawalona strasznie, jeść nie mogła, spać nie mogła, rozumiem te pozostałe ale oilbas, więcej złego może zrobić niż dobrego takiemu maluszkowi ???
 
dziewczyny pyt odnośnie szczepienia rozumiem za na NFZ to pierwsze kują 3 razy, a ile trzeba zapłacić żeby raz kuli ale bez żadnych dodatkowych szczepień
 
reklama
My wykupilismy to 5w1 i Synka kuli dwa razy w jedną i drugą nózke. Dopłacaliśmy 100 zł. Za 6w1 nie wiem ile jest ale nie wiem czy nie drożej. Artura po tym bolały nózki ale poza tym ok. i na drugi dzień już nic sie nie działo. Nie dokupywaliśmy innych dodatkowych
 
Do góry