reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza.

Ale się usiałam:-D Strasznie się cieszę że już u was lepiej, w sumie o niebo lepiej :-):-)
Niech sobie doktorek te swoje złote rady wsadzi w kieszeń:angry:
 
reklama
Ja się teraz śmieję z tego, ale jak wyszłam z tej wizyty, to mi do śmiechu nie było.
Dziecko od półtora miesiąca nie załatwia się w ogóle samo, a zalecenia które dostałam budzą mój sprzeciw.
No i co tu robić?
Dobrze że Tośka się zebrała w sobie i wreszcie zaczęła robić sama, bo już nie wiem, co by było.
Ja to już naprawdę się strasznie martwiłam, a po tej wizycie, to już mi wszystko opadło.
Doktor zalecił coś, a ja w czuję, że to jakieś głupoty są.
 
Awersja - udusiłam się prawie ze śmiechu. :oo2:

Patologia??? Buhehe, ja tam karmię do Sylwestra, a potem zobaczę czy będzie mi się chciało jeszcze. :-p

Też karmię w nocy jeszcze. Trwa to może 3 minuty, ale jest.

Weronika też nie zje na raz słoiczka małego. Chyba, że jakiś cud dzień następuje.

Ja mam inne wytłumaczenie działań Antosi - stwierdziła, że skoro matka bierze ją na takie głupkowate wizyty to ona już jej oszczędzi atrakcji i weźmie się za siebie. :-p

Zastanawiam się czy samym badaniem on tam czegoś u niej nie odetkał albo badanie na tyle psychicznie na nią wpłynęło, że zareagowała.
 
Awersja super ze Antosia sama z siebie sie ''naprawiła'';-) i oby jej juz tak zostało .Posmiałam sie ale z drugiej strony co za konował:cool: ja pomimo ze nie kp to uwazam ze jeszcze mała jest i jeszcze ma czas na odstawianie od piersi przez kika jesli nie kilkanascie miesiecy :-)
 
Ja planuje karmić małego do roku, a jak wyjdzie to zobaczymy.
Mój mi wszamie cały słoik, a na kolacje potrafi zjeść kasze z 160ml mleka.
Mi się też wydaje że on może tym badaniem coś tam odetkał ;-) Tak czy inaczej cieszę się że Antosia bez problemów robi w pampersiaka ;-)
 
Awersja super! Bardzo się cieszę, że u Twojej Małej taka zmiana!
No a tak w ogóle to my też jesteśmy patologia! I to jaka, Mały czasem nawet potrafi się 2 razy w nocy obudzić :szok:.
Oj te mądre rady lekarzy i bądź tu mądrym. My jak byliśmy z Małym u pediatry w marcu, to mi już powiedział, że jak skończy 7 m-cy to powinien pić 2 razy na dobę i koniec. W żadnym wypadku w nocy :baffled:. Też miałam dylematy, ale teraz to bardziej olewam . Moje dziecię pije 3xna dzień + raz lub dwa w nocy. Ale oprócz tego bardzo ładnie je śniadanko, obiad i podwieczorek.
 
Awersja ciesze sie bardzo, Tosia napewno sie wystraszyla, ja z Adamem mialam podobnie , ze cos zaszlyszal od lekarki i zmienil to w 1 dzien!
 
Awersja a gdzie ten prokocim w jakim mieście. Ja bym była już przestępcą dla tego lekarza piersze dziecko karmiłam 30 miesięcy a teraz nie dość że w ciąży to też karmię.
Moja mała tez mało je. nie przytyla od półtora miesiąca ani grama. chcę ja gdzies w Krakowie zbadać dokładnie jesli chodzi o ciemiaczko bo ns 4 cm. i o serce.
 
Awersja a gdzie ten prokocim w jakim mieście. Ja bym była już przestępcą dla tego lekarza piersze dziecko karmiłam 30 miesięcy a teraz nie dość że w ciąży to też karmię.
Moja mała tez mało je. nie przytyla od półtora miesiąca ani grama. chcę ja gdzies w Krakowie zbadać dokładnie jesli chodzi o ciemiaczko bo ns 4 cm. i o serce.
Prokocim to w Krk wlasnie
 
reklama
No my w piątek na usg głowy potem kontrola u mojej pediatry nastepnie neurolog no i musze umowic kontrole w katowicach do audiologa ,Z szymonem kardiolog kontrolnie i alergolog bo chyba alergia sie przyplatała :dry:na a Dorota dermatolog :-p wiec w wakacje bedziemy zwiedzac lekarzy no ale ze starszymi mi to pasuje bo szkoły nie zarywaja
 
Do góry