reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

ja juz dawno nie mierzyla marty i szczerze nie wiem ile ma wzrostu ale jutro to zrobie:-), kupuje jej ubranka na 86 to sa jeszcze za duze albo od roku do 18 miesiecy:baffled: i spokojnie jeszcze w nich duzo pocodzi, a buciki mam swieze wiadomosci bo dzis jesienny zakup robilismy rozmiar 5 buta a jak sie ma do centymetrow nie mam pojecia ale chyba 21:zawstydzona/y::-palbo 21,5 waga tez swieza 10,5kg:-)
 
reklama
zmierzylam dzis Marte i nie wiem niby 81cm ale jak ja mierzylam w czerwcu to tez bylo cos okolo tego albo 79 kurcze jak nie zapisze to nie pamietam:zawstydzona/y:, Anii a Lilia jakie wymiary?:-)
 
no wiadomo...chłopak zawsze musi być większy:-)
Maju dokładnie to nie wiem ale Lilka też chodzi w ubraniach na 86, czasem nawet 80, myslę że jeszcze dlugo będzie w nich chodziła...butki to ma różnie, zależy od firmy, kapcie ma 22, adidasy 23 ale zimowe kozaki to kupilam jej na 24 tylko że tam ocieplenie jet grube to pewnie dlatego...ja zawsze wychodzę z zalożenia że lepiej większe butki kupic żeby móc jeszcze grubą skarpetę założyć:-). no a jak Lila staje na wagę to ok 12 kg w ubraniach i pamperze. więc zbliżone ma chyba wymiary do Martusi:rofl2:
 
Jak przeczytałam o Oliwce, to o nieba!!!! Jak ona pięknie rośnie-niebywałe!
Bodzinka, z tym romantycznym pływaniem bez pletw rozłożyłaś mnie na łopatki-hahahaha.
U nas 88 cm. 14, 5 kg. stopa 24:-) Spodnie w talii nie dopinają się, zwykle kupuję "na gumkę" ;)
 
Zakupiłam kapcie...r.26/27 na maetce..Bo to takie pieski pluszakowe...Ja wymiekam....A jest o pół głowy niższy od Olinki...Więc u niej ta stopa się tak nie rzuca w oczy a mój wilkostopy wyglada bosssko:rofl2::rofl2:Szczególnie goły..W ogóle to mam wrażenie,że ostatnio to mu głównie stopa rośnie reszta stoi:-D:-D:-D
 
Madzia miała zrobiony bilans i tak to wygląda: waga 11 kg wzrost 86 cm (jak ją mierzyłam sama wyszło mi 90) butki to w porywach 24 kupujemy ale za zwyczaj 23 jest;-)
 
reklama
Jak przeczytałam o Oliwce, to o nieba!!!! Jak ona pięknie rośnie-niebywałe!
Bodzinka, z tym romantycznym pływaniem bez pletw rozłożyłaś mnie na łopatki-hahahaha.
U nas 88 cm. 14, 5 kg. stopa 24:-) Spodnie w talii nie dopinają się, zwykle kupuję "na gumkę" ;)
Polu, u nas też odwieczny problem ze spodniami, już pisałam kiedyś, że żeby w pasie dobre były to muszą być na 98 albo na 104, ale wtedy nogawki wywinięte ;-)

Zakupiłam kapcie...r.26/27 na maetce..Bo to takie pieski pluszakowe...Ja wymiekam....A jest o pół głowy niższy od Olinki...Więc u niej ta stopa się tak nie rzuca w oczy a mój wilkostopy wyglada bosssko:rofl2::rofl2:Szczególnie goły..W ogóle to mam wrażenie,że ostatnio to mu głównie stopa rośnie reszta stoi:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D

Oliwka po chorobie już nie waży prawie 16 kg, tylko 14,5 kg :tak:. Ale pielęgniarka i lekarz powiedzieli, że to całkiem dobrze, że schudła :sorry2::-D
 
Do góry