reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

reklama
A my nadal nie wiemy ile mierzy i wazy bo sie nie da ani zmierzyc ani zwazyć,ale płetwe ma już rozmiwar 27/28:sorry::sorry:
 
Wow, Bodzinko naprawde wielka stopa z Karolka. U nas 24-25. Kuba tak okolo z metra ciety, dokladnie nie wiem. Za to chudy jak szparag - 12kg, sam miesien, ani grama tluszczu.
 
Bodzinka koszykarz jak nic :szok:, ale tata chyba jest wysoki.
O! Karolek kończy dziś 2,5 roczku :-):-):-)

Cynamonka u nas też 24-25, ile wzrostu nie wiem, może jutro ją zmierzę, a waży 15 kilo.
 
Cynamonko Lolo też chudy, 12 kg no i wreszcie udało sie go zmierzyć 96 cm.Także przeciętnie chyba mi się zdaje:tak::tak::tak:
 
Tak tu sobie bez pytania wpadam wieczorową porą,,,,(klawisz z kropką mi się popsuł, więc nadrabiam przecinkami ;) Patrzę na te wagi i wzrosty i nadziwić się nie mogę,,,nie tak dawno jeszcze maluchy a tu już takie brzdące i ubranka dla tych starszych należy kupować, Ja się cięzko zastanawiam, bo Majka od pół roku ( w sumie to nawet więcej) trzyma tą samą wagę, czyli 15 kg, szczupleje, przy tym, więc zakładam, że rośnie,,,,buty 24/25 czyli, czytając poniższe raporty- w normie,,,lecz wiele jestsprzed kilku miesięcy, jak to jest więc u Was? Czy dzieci równie nie tyją jak moja M, ?
 
Pola Martyna raczej trzyma wagę od jakiegoś czasu właśnie w okolicach 14-15 kg. Nie udało mi się jej jeszcze zmierzyć, a w sumie była by dobra okazja, bo dziś 2,5 roku kończy.
 
A moje dziecko ciągle tyje :dry: Wczoraj byłam z nią u lekarza, bo znowu chora jest i przy okazji postawiłam ją na wagę i co?? I 17 kg :szok: Rosnąć też rośnie, widać po ubraniach ;-) zwłaszcza po spodniach, które niedawno były dobre, a teraz wyglądają jak rybaczki :-D
 
reklama
My wczoraj zmierzyliśmy Martynę (nie obyło się bez łez) i jest 91 cm. M się śmiał, że na piąte urodziny będzie jego wzrostu :-)
 
Do góry