reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

Hej dziewczyny,
moja Ola waży teraz 12,5-13kg, buciki rozm. 23, a je dwa razy tyle co Wiktorek, mój TŻ mówi że niedługo to będziemy musieli ją pilnować z tym jedzeniem :-p
U nas podobnie jak u Poli, waga od dłuższego czasu na tym samym poziomie, Olcia je ładnie, ale po spodniach widzę że urosła, bo do niedawna spodnie rozm.92 a bluzeczki rozm. 92-98, teraz spodnie już przykrótkie są :-D
 
reklama
Dzis udalo mi sie dokladnie Kube zmierzyc - 98cm, za to 12kg i ani drgnie w gore. Chude to jak szparag :-D, my wiekszosc ciuszkow uzywamy juz na 104
 
moj sebollo troszke sie poprawil i lepiej wyglada nie jest ani za chudy ani za gruby juz dawno sie nie wazylismy roz buta ma tak 22,5-23 a ciuszki na 98/104 :-)
 
fajnie rosna maluchy ja Marte niedawno wazylam przy okazji jak wazylam Maye u lekarza i 12kg 88cm a bucik kupowalismy jej sandalki na 23:-D i tez chudzina:-p
 
Zuzia 15,600 kg i stanęła w miejscu od 2 miesięcy i ma metr wzrostu:-)
między 20 lipca a 15 sierpnia urosła 1,5 cm, większość spodni przykrótka jakby miała wodę w piwnicy:tak:
 
o rany...już metr!!! ja nawet nie wiem ile Lili ma wzorstu...ciekawe...ale jak wczoraj robilam porządki w szafie to wyniosłam prawie wszystkie dżinsy. nie mogę się nadziwić jak dziecko przez wakacje może tyle urosnąć. jutro czekają nas zakupy ubraniowe do tego nieszczęsnego przedszkola...
 
reklama
reklama
Do góry