reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

reklama
Sarunia też elfik:-D:-D:-D
Martynka a Ty pokaż akt urodzenia:rofl2:Może nas oszukujesz i Olinek jest starsza;-);-):-p:-p:-p:rofl2::rofl2::rofl2:
 
U nas też problem ze spodniami, bo te na 86 i 92 to takie chudzielce, że moje dziecko nigdy takie nie było żeby w nie weszło. Najlepsze dresy albo ogrodniczki. O dżinsach to można pomarzyć, chyba że z gumką w pasie. Dane zaaktualizuję jak pojedziemy za tydzień do endokrynologa, to może tam ją zważą - nie mniej jak 12 kg. Na wzrost ok 80 (już chyba pisałam)
 
ale te nasze smyki rosna:-)my juz sie dawno nie warzylismy musze w koncu go zwazyc moze przy okazji szczepienia w czerwcu:tak:
 
My mamy badania okresowe we wrześniu, ale Kuba ma coś koło 11kg i 84cm. Głównie ubieram mu ciuchy na 86 i 92 ale mam odwrotny problem jak Kasia. Jak spodnie dobre na długość to dwóch takich jak Kuba weszłoby w pasie.
 
Oliwka mimo tego że sama sobie stosuje dietę to waży 15 kg :szok::szok:
Rozmiar buta to już 25, bo 24 są na styk.
No i ciuszki albo 98 albo 104 (zwłaszcza spodnie na 104, żeby w pasie nie były za ciasne, ale zazwyczaj - oczywiście - nogawki wywijamy) ;-)
 
12.5 kg na wadze domowej. Ciuszki na 92 są taki akurat:tak::tak::tak:Spodnie są troszku za szerokie w pasi bo on bedzie jak tata...długi i chudy!!!!!
Za to butki już na 25/26 kupujemy i to sa tkie akurat....:dry::dry:
+3+
 
reklama
Do góry