reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

u nas ze spodniami tez problem ale w druga strone bo chude to moje dziecko a w pasie bardzo wiec najlepsze to spodnie na 1,5 roku lub na 1roczek:-D, ale kontroluje jej wskaznik wzrostu i wedlug wagi urodzeniowej dobrze przybiera wiec sie nie przejmuje i rosnie i tyje pomalutku ale jednak:-D, a kozaczki pewnie ze wieksze przeiez cala zima jeszcze przed dziecmi, a my jeszcze nie kupilismy pogoda nas rozpieszcza:-), ae w tym miesiacu chyba juz zakupimy:-p
 
reklama
A Julia wazy gdzies 13 kg a ubranka nosi na rozmiar 92 (z 1,5 miesiaca temu jak mierzyli ja w przychodni podobno miala 86 cm). A buciki to juz rozmiar 24. Noga jej szybko urosła przez wakacje. Zaczynałysmy w maju od 21 a teraz juz 24 niezly skok prawda:-D
 
moj sebollo nosi rozmiar 92 w porywach 98(jak zwykle rozmiar a rozmiar)zdaza sie tez 86 zazwyczaj wszelkie spodnie spadaja mu z tylka i musze kupowac takie z regulacja:baffled:
 
My właśnie jesteśmypo bilansie. Martyna ma 86 cm (pi razy drzwi, bo wpadła w histerię i tak na słowo pani mi uwierzyła) i waży 13,2 kg (pewnie było więcej, ale po tym przeziębieniu napewno spadła) trzyma się w 50 centylach. Poza tym do obserwacji oczka, bo prawe trochę ucieka i jakiś czas temu zauważyłam, że jak wchodzi po schodach, to jedną nóżkę stawia prosto, a drugą robi taki śmieszny ruch jakby chciała kółeczko w powietrzu narysować i to też do obserwacji, bo dzisiaj nie było możliwości więc przy okazji mam wpaść tylko z nią i pani doktor na spokojnie ją obejrzy (bo dzisiaj byłam z dwójką więc trochę zamieszania)
 
my dziś wróciłyśmy z bilansu...Lila mierzy 89 cm. a waży 12 kg :)
pani dr powiedziala żebym ją dobrze odżywiała:baffled:
 
Jako nowa, podam wymiary wyjsciowe oraz dwuletnie :-) Gdy Cami sie urodzila (39tc0d) wazyla 3350g i mierzyla 50cm. W zeszla niedziele skonczyla 2 latka, w poniedzialek mialysmy bilans - wyniki - 87cm i 10940g. Chude to moje dziecko od kiedy mobilne sie stalo, wczesniej wygladala jak maskotka Michelina :-D

Ubrania nosimy na 86cm, czekaja juz te na 92cm i bedzie problem ze wszystkimi spodniami - sa po prostu za luzne, chuda dupka w nich ginie, gdy sie zwezi w pasie, robia sie obciachowe pumpy :-D
 
reklama
No więc my też w końcu po bilansie :sorry2: Udało się :-D i wykorzystaliśmy moment, że Oliwka zdrowa ;-)
Waga - 15,7 kg
Wzrost - 94 cm
97 centyl :tak:
Kawał baby jednym słowem :-D
 
Do góry