reklama

Nasze dzieciaczki (fotki nowo narodzonych dzieci)

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez Pati.b, 24 Czerwiec 2009.

1. Pati.b

Pati.b Fanka BB :)

wątek zakładam po to żeby innym pokazac że sie może udac. Więc prosze wszystkie mamy o wklejanie fotek swoich dzieci, zarówno tych w brzuszku jak i tych juz narodzonych. I oby było tych fotek jak najwięcej, mam nadzieje że w pn wkleje ja fotkę swojej dzidzi :tak:

2. Pati.b

nie wiem czy dobrze robie ale odswierzam temacik, bo mamy coraz wiecej mamus na tym forum :-)

3. reklama
  4. Motyl 12

Motyl 12 mama Veroniki i Rysia

Tak dla porównanie pierwsze zdjęcie jest zrobione kilka dni po narodzinach (Veronika sie podrapała) a drugie w zeszłym tygodniu.Dla mnie szok:szok::-D.

Załączniki:

5. kasikz

kasikz Fanka BB :)

o jaka już duża dziewczynka

6. 13x13

13x13 Fanka BB :)

Za niedługo Cię przerośnie:tak: Piękna mała istotka -mamusia pewnie jest bardo dumna:-)

7. Motyl 12

Motyl 12 mama Veroniki i Rysia

Pewnie ze jestem dumna:-D,jak zrzuce zdjecia to wkleje wczorajsze to zobaczycie jak mozna oczy wwytrzeszczyc:-).

A pozatym czekam na innch dziewczyn zdjęcia ,test ciążowy to tez zdjecie kruszynki.:tak:

8. 13x13

Ja wprawdzie zdjęcia swojego testa nie znajdę już ale proszę -zdjęcie mojego dziecka:-) OOOO znalazłam:-D no i które bobo ma taką piękną galerię:-D:-D:-D

Proszę zdjecia mojego malucha hronologicznie
    06.08
    12.08
    20.08
    22.09
    30.09
    09.11
    no i następne z piątku będą:-D:-D:-D:-D:-D

Muszę na 2 podzielić bo się nie da:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

Ostatnia edycja: 24 Listopad 2009
  9. 13x13

Pierwsze 3 zdjęcia

Załączniki:

Ostatnia edycja: 24 Listopad 2009
  10. reklama
  11. 13x13

I kolejne 3

Załączniki:

12. Pati.b

jej ale album :-) super, a masz moze kronike dla twojego bobasa??? sa takie fajne, od poczatku ciazy chyba do roku malucha :-)

Poleć forum