reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki (fotki nowo narodzonych dzieci)

reklama
Nie wiem czemu przegapiłam ten wątek :)
Moja córcia tuż po narodzinach (28.05) oraz najświeższe (12.10)
Zdjęcie0184.jpgZobacz załącznik 292362
 
Aga aż się wierzyć nie chce że Twoja córeczka ma dopiero niecałe 5 miesięcy. Z tymi włoskami wygląda cudnie ale i troszkę mniej bobaskowato (masło maślane)...
 
Aga aż się wierzyć nie chce że Twoja córeczka ma dopiero niecałe 5 miesięcy. Z tymi włoskami wygląda cudnie ale i troszkę mniej bobaskowato (masło maślane)...

Ja też mam wrażenie ze za poważnie wygląda, na całe szczęście jest pogodna i często się śmieje, wogóle jakieś dziwne mam to dziecko:) znajoma w moim bloku ma o tydzień młodszą dziewczynkę to ona nawet jeszcze główki sztywno nie trzyma i jest dużo mniejsza a tą moją łobuziarę to strach na łózku samą zostawić bo przewraca sie na brzuszek, pupa do góry i rączkami przeciąga się do przodu.. 21 mam szczepienie , muszę ją zważyć i zmierzyć
 
reklama
Aga mala jest swietna:-)

Tak dla porownania to moze i ja wkleje zdjecie Julencji po porodzie i terazniejsze....
W ogole to mala byla podobna do mnie do ok 4-5 miesiaca...No a pozniej do tatusia...Wloski calkiem zjasnialy i w ogole z twarzy przypomina jego...IMG_6586.jpgIMG_0069.JPGIMG_0061.JPGSL270941.jpg
 
Do góry