reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

reklama
popłakałam się ze śmiechu (ale ukradkiem, żeby dziecka nie deprymować), ponieważ Flo właśnie po objerzeniu wlasnej pupy (siusiajki dla sprecyzowania:-)) urzadziła mi dziką awanturę, że ona życzy sobie mieć 'ogonek':-D:-D:-D Teraz siedzi za mną i mamrocze ze złością "nieprawda mamo, dziewczynki też mają ogonki":-)
 
Olga na widok pieska z pokaźnymi klejnotami - mamo, ale ten pies ma siusiaka! No to jej tłumaczę, że to nie siusiak, tylko jajeczka i że pieski mają siusiaki i jajeczka a suczki (jak nasza Luka) mają pipusie. Na to Olga - mamo, jesteśmy suczki:baffled::sorry2::shocked2::-D
 
Kasia:-D:-D
Ja ostatnio jak prezychodzę po MAciusia do złobka to mam realcje co dziś mały śmiesznego powiedział,najpierw się zaczeło ,ze "to były normalnie jaja" jak śnieg spadł,a w piątek to juz było "tatuś goli golikiem brodę ,a mamusia cycki"....
 
O Matko!!!! No to chyba nie jest tak źle ,że Maks jeszcze za bardzo nie mówi.Ale się uśmiałam:-):-):-):-)
 
Kasia....no tak, teraz jeszcze niech się podzieli tą rewelacją w przedszkolu i macie ośrodek pomocy rodzinie i policję na glowie:-D:-D

Madzia, a golisz?:-)

Flo natomiast generalnie mając empatię na poziomie bliskowschodniego dyktatora wczoraj mnie zaskoczyła, bo pyta co robię, a ja zgodnie z prawdą, że pruję bluzeczkę dla Laury, bo za mała wyszła. Na to Flo podeszła, pogłaskała mnei po głowie i mówi: "Nie martw się mamo, Benuś jest malutki, dasz jemu bluzeczkę"...nic to, że była to różowa koronkowa tunika:-)
 
reklama
reklama
Do góry