reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Zosia też z dnia na dzień coraz więcej... Wczoraj zapukała do łazienki, w której byłam i krzyczy - Kasia, chcesz kawy?(zawsze mówi mama):-D Dziś też szła do kuchni i spytała! Ubaw po pachy:-D Niektóre słowa mówi bardzo wyraźnie, ale ma problem z "z" i na przykład zamiast Zosia, mówi ciosia....
 
reklama
Zosia no nieźle:-D
W ogóle się dzieciaki rozkręcają:tak:
Lenka no kupa do nocnika to jest coś!

U nas duzo nowych słow w ogóle powtarza wszystko tylko po swojemu,ale i zrozumiec się da .

I tak samo jak Lenka te trudniejsze wyrazy jakos mu łatwiej idą, np.kopapa (koparka), atobus( autobus), kokodyl (krokodyl), tomam sie (kocham cię),dzik (dźwig),mamuś, mamunia, tatuś, momoń (motor). W ogóle jedziemy autem,a on krzyczy "kopapa" ,albo "momoń" gdzie ja nawet tego nie widzę,a dopiero się rozglądnę i rzeczywiście gdzieś to jest.
Poza tym : tutaj,tam,tu ,około (na około),tubiś, tofik (babci kot), gumiś, dziadu, dziadziu, buzia ,ogon, ucho, oko, kogut, konik,kotek, pić, kic kic (królik), pipi (kurczaczek), kum kum( żabka), kle kle (bocian).
Z imion: Tymek, Kuba, Hania, Maja, Majuś (mariusz), Monia, Łukaś.
 
Maciuń piekne nowe słówka sie pojawiły:tak:
Zosia wymiata jak Olga:tak:
U nas tez Kuba duuużo powtarza:tak:ostanio wołam M "gregorz!!!" a Kuba "rzerzorz":-D:-Di od teraz mamy tata rzerzorz, mama Efa i synuś Duduś:tak::-D:-D:-D
 
Brawo, dzieciaki! Ja szukam agencji modelek dla 2-latków, żeby jednak jakąś przyszlość swojemu dziecku zapewnić, bo najwyraźniej jak rozdawali inteligencję na górze, to Flo stała w innej kolejce ;P
 
Surv - ty coś się uwzięłaś na to swoje biedne dziecko:no:;-);-) Ale fakt - na modelkę się nadaje.... Uśmiech ma aniołeczka:tak: I ja nadal nie wierzę w te wszystkie historie o tym cudnym foto-dzieciaczku:tak::-D
 
Sprytne mam to młodsze dziecko, nie powiem. Przed chwilką stwierdziła, że lalusia chce oglądać Olinka. Posadziła ją na sofie, usiadła obok i ... nie miałam innego wyjścia - przecież na zawiedziemy lali ;-)
 
Olga agenciaro nasza:-)

U nas mowa trochę lepiej ale w porównaniu z tutejszymi gadułami to ciemny las
czasem myślę,że za dobrze rozumiem te jej migi i pannie nie chce się mówić
Emilka czasem w dzień jak chce spać sama bierze swoją myszę,pieluchę ,smoka robi papa i kładzie się w łóżeczku
 
Kasia, ja Ci wróże spore kłopoty z takim inteligentnym dzieckiem...nie łatwe jest życie matki geniusza....podobno, na szczęście to nie mój problem:-)
Flo za to już dwa razy w ostatnim tygodniu zasnęła sama...choć przy bajce:-p Rosną nadzieje, że nie będę jej musiała do 18-tki trzymać za łapkę przy usypianiu:-D
 
reklama
Wercia od wczoraj za dnia lata w majteczkach :) sama nie chciala pampresa, to co sie bede klocic; zdarzaja sie wpadki, szczegolnie,gdy robi cos ciekawego,ale wola; ja pytam sie co 5 minut i leci; na noc zakladam jeszcze
pelno nowych slow zna'; najladniej mowi OSIOŁ
 
Do góry