reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

ale gaduły i spryciarze:-)
teraz jak układaliśmy młodego spać wyskoczyl z tekstem "chce noton mamusi" (chcę telefon mamusi;-))
wiec mu mówie ale nas rozbawiłeś na dobranoc coś jeszcze?
a on na to "chce jeszcze noton taty":-D

a telefon to normalnie uzależnienie
 
reklama
U nas postęp. Nareszcie smoczusie wylądowały w koszu :)))))
Tasia sama wyrzuciła:tak:
Powiedziałam jej że jak wyrzuci dostanie nagrodę i że duże dziewczynki w przedszkolu nie maja cusia... 3 dni chodziła i powtarzała pod nosem "dzieci w przećkolu nie mają ciusia':-D I ...WYRZUCIŁA.
W nagrode dostała wielkiego tygryska (z Kubusa Puchatka) i git.
Dwie noce budziła się ze strasznym rykiem a teraz zero. Nawet nie wspomina.

Jeszcze pieluchy mamy do wywalenia:zawstydzona/y: Ma ktoś jeszcze pieluchy w ogóle?:eek:
Podzielcie się jakimis patentami na sikanie do nocnika, plisss.
Mamy 3 nocniki, w tym tron z FP który jest świetny do zabawy...ale żeby tam sikać????? co to to nie.
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj po raz pierwszy Miki sam od siebie napisał MAMA. A było to tak ;-) Coś się nie mne zdenerwował i mówi "dam ci mamo minusa" i poszedł do pokoju. Wraca z kartką podzielona na kolumny (czyli tak jak on ma z Olgą) i faktycznie narysował minusa. Ja na to - a to nie mój, bo nie ma imienia Kasia. Wziął kartkę, wraca po chwili a tu na górze kartki MAMA:-D Ucieszyłam się jak głupia, wycałowałam go a ten "to teraz dam ci plusa":-D:-D:-D
 
Kasia, super! Nic to, że się zmobilizował w celu zdyscyplinowania mamy, ważny skutek:-D A minus to za co był....czyżbyś niegrzeczna była?:-p

Flo ostatnio była znacznie lepsza dla swojej wyrodnej matki,a le dziś już awantura przy wstawaniu:confused: Ale tak czy inaczej dyskusje są o wszystko...choćby wczorajsza:
- Flora, chdź się kąpać.
- Nie mogę, siedzem sobie!
- Flora, chodź!
- Nieeee...siedzem psiecieś, jutlo się wykąpiem!
I tak przesiedziała z minutę po czym oznajmiła "juś skońciłam siedzieć, idem się kąpać":-p
 
Kasia brawo dla Mikusia:tak:ale to też o rodzicach dobrze świadczy że pracują z dzieckiem:tak:;-)(to taka dygresja pedagogiczna:-p)
Surv padłam:-D
 
Kic, chyba trochę na zapas mnie pochwaliłaś, bo Miki nie garnie się do pisania i generalnie pisania nie uczymy sie w ogóle. Kiedys pokazałam mu jak się pisze TATA i MAMA. Z tatą od razu sobie poradził, a przy mamie stwierdził, że nie potrafi. Dlatego tak bardzo się ucieszyłam.
Surv, Florka jest BOSKA!
A Mikiemu czegoś zabroniłam, albo podniosłam głos - już nie pamiętam ;-)
 
reklama
żmiję na własnym łonie wyhodowałam...wchodzi Flo z awanturą, że nie chce do domu, jak zwykle wyje i narzeka, po czym jak się w końcu zgodziła rozebrać to mówi "Tata lozbiezie, bo Ty mamo gluba jesteś":wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry