reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fasolki w kadrze :)

narazie najwieksze szanse ma Xawery, na drugim miejscu jest Filip. Xawery przez "x" bo w nazwisku mamy neitypowo "y" i sie tesciowa cieszy ze bedzie taki "xy" :/ nie rozumiem tego zartu ale ok.
hehe :-D Może teściowej chodziło o to, że chłopiec ma chromosomy płci XY, a dziewczynka XX?? ;-) :-D :-D :-D
 
reklama
ja to wlasnie znam inny przypadek. mial byc chlopak a urodzila sie coreczka. myslalam ze to nie ma miejsca juz w tych czasach ale jednak mam przyklad u mnie w bloku.
wiec to tak roznie z tymi pomylkami , a dwiewczynka moze miec pepowine albo paluszka tak mi sie wydaje ,ale ginekologiem nie jestem;-)
 
Fakt pomyłki się zdażają, sama mam kilka koleżanek, które zaskoczone opuszczały szpital. U mnie nie ma niespodzianek. Cipeczkę swojej córeczki na badaniu usg widać było tak dokładnie, że nawet odtwarzajac zapis z kasety rodzina się domyśliła. Teraz z racji, że mam bardzo często badania usg też mam pewność co do płci. Już 4 razy wyraźnie było widać ptaszeczka. Chyba mało która z Nas świadomie nie chce znać płci, prawda?pozdrawiam
 
reklama
Musze przyznać Debiutantko, że fotogenicznego masz syneczka, bardzo wyraźne zdjęcia:szok::tak:
Zdj mojej córci są albo nieostre albo "zrobione w ruchu". jednym słowem moja Maleńka - podobie jak ja - nie lubi być fotografowana:baffled::laugh2:
 
Do góry