reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fasolki w kadrze :)

reklama
agutek czyli masz termin na 2 marca (podejżałam na liscie) czyli muszę zmienić suwak :) nie wem czemu ten termin sie zmienił ::) wydaje mi się że dlatego że napoczątku przez 2 tygodnie nie było widac płodu tylko sam pecherzyk a gdy dzidzia się pokazała lekarz powiedził że to 6 tydzień sam nie wiem ale się cieszę bo liczyłam sama i ciągle mi źle wychodziło
 
no to nam sie tu dzieciaczki ładnie prezentują :) :) :) :)
ja nie dostane fotki, bo ide tym razem do przychodni
tak sie nie fajnie nazywa ta przychodnia - przychodnia wykrywania wad płodu :p
ale specjalista jest podobno dobry
tylko, że ja go nie cierpie :p jak byłam poprzednim razem, to nawet nie odkrócił do mnie monitora
a jak sie z nim spotkałam w prywatnej kilnice to o MAłO NIE WSZEDł MI W DU.... :p :p :p
nie lubie czegoś takiego

ja będę jeszcze miesiąc w kaju - mam cicha nadzieje, że jednak szybciej dołączę do męża ::)
no ale jak jeszcze tu będę to pójde prywatnie na usg do doktorka, który sie jeszcze nigdy nie pomylił co do płci ;D
podobno od 14 tc widać już co tam dziudziś ma ;)
 
a ja nie mam skanera, zeby sie pochwalic...
Wasze maluszki sa piekne...
a co do terminu to ja mialam ostatnia @ 19 maja, wiec powinnam byc lutowka, ale ponoc w pierwszych tygodniach ciazy malenstwo rosnie dokladnie milimetr dziennie i bardziej pewne jest ustalenie terminu na podstawie jego wzrostu niz na podstawie owulacji, ktora lubi sie przesuwac
 
To sie tez pochwale. A ze mialam problemy to usg bylo czesto robione

Najpierw pierwsza fotka test :laugh:
_624483_n.jpg

7 tc
_617772_n.jpg

9 c
_619289_n.jpg

11 tc
_622337_n.jpg

12 tc
_624430_n.jpg
 
reklama
Do góry