reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fasolki w kadrze :)

Niezły pomysł z fotą testu ciążowego!! Że też wcześniej nie pomyślalam!!! Może innym razem ;).

A galeria się widzę rozrasta :).
Ja swoje (tzn. dzieciaka) zdjęcie posłałam dziś paru znajomym ale oni chyba nic z niego nie zrozumieli. Kolega mnie spytał "a dziecko to to ciemne czy jasne?" ;). No ale ja pewnie parę miesięcy temu też bym nic nie widziała na zdjęciach z USG. Jednak co praktyka to praktyka ;).

Pozdrawiam
 
reklama
Jestem po wizycie. Oto moj dzieciaczek w 12t6d ciazy :)

060823192738ua8.jpg
 
maluszek w ogole nas na poczatku olal i spal...az sie denerwowalismy bo kompletnie sie nie ruszal...w koncu wzielismy go sposobem i brutalnie obudzilismy ;) i wtedy sie rozfikal ;D
przeziernosc 2 razy byla sprawdzana..raz z takim zapasem ginka zaznaczyla i wyszlo 1.9mm...a potem zrobila przyblizenie i jeszcze raz zaznaczyla i wyszlo jej 1mm...powiedziala, ze to norma i wszystko ok jest :)
 
No widzisz wszystko jest prawidłowo :). Mój tez na początku jakiś nieruchawy był ale potem zaczął się ruszac, bez przesady ale zaczął ;).
To teraz czekamy na kolejne zdjęcia do galerii w bardziej zaawansowanym wieku ;).

Coś czuję, ze mi się będzie bardzo dłużył czas do kolejnego USG 16 października....
 
reklama
Do góry