reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
Wszystko przeszukałam i nic, w takim razie wnioskuje o założenie nowego wątku przez kogoś innego, zignorowanie mojego, i o moderatora co pousuwa te wszytskie niepotrzebne
 
Dziekuje za odpowiedzi co do mleczka krowiego;) jaki odzew nagle:) Ja tak samo malym daje np jogurt naturalny i dodaje do niego owoce, np truskawki z lata zmielone. Placuszkow ani nalesnikow im jeszcze nie dawalam ale musze sprobowac bo ostatnio wydaje mi sie ze nudne menu maja troche..malo urozmaicone.

No i kurcze maja suche łokcie strasznie. Czytam na roznych forach ze to jakas alergia pewnie..tylko ciekawe na co. Kupilam znowu Oilatum, bo ostatnio nie uzywalismy jakis czas i nie pomaga..smaruje tez lokcie kremem Oilatum i nic. Chyba musze do pediatry zadzwonic. Pewnie to jakies jedzenie, ale jak one juz tyle jedza to teraz bedzie ciezko dojsc od czego..moze to te truskawki. Bo dosc czesto jedza to kisielek to jogurt z nimi.. A NIE MIAŁA KTÓRAŚ Z WAS TEGO PROBLEMU Z SUCHYMI ŁOKCIAMI? BO WIDZE ZE TO CZESTE JAK CZYTAM!
 
Ostatnia edycja:
Wszystko fajne z tym podziałem :) tylko oby nie bylo tak ze ''na niemowlakach'' beda pisały same mamy niemowlaków.
Jak któras napisała starsze mamy by wolaly zapomniec o tych problemach niemowlęcych a te mlodsze mamy pewnie pytając o jakąś sprawę by chcialy zeby w tych sprawach wypowiadaly sie też mamy doswiadczone
 
Wszystkim się nie dogodzi co nie oznacza, że mamy róznych grup wiekowych nie będą wchodzić na inne wątki. Jak ktoś będzie chciał to wejdzie i odpowie.
A co do podziału. Nie można poprostu niemowlaki (0-12), średniaki (1-2lata), przedszkolaki (od 3lat). To chyba najwwidoczniejszy podział?
 
Anulkaa...u nas to samo..juz od kilku miesiecy mamy suche lokcie i uda....:-(
I nie sa to tak zwane "liszaje".
I nie wiem co to jest...juz smaruje, natluszczam, stosujemy Oilatum..i nic...
Alergi nigdy na nic nie mialy..nie wprowadzalm w tym czasie nowego jedzenia ani nie zmienialam chemi- bylismy u lekarza ale kazali wlasnie tylko to natluszczac...

Jedna doktor powiedzial ze to na pewnoe wina powietrza..tzn przebywania w nagrzewanych pomieszczenaich..
Ale sama nie wiem...??:confused2:
 
rainmanka ale wiesz, to jest tak jak z "ciążami" ja czasami tam zaglądam, coś podpowiem, doradzę. Podejszewam że będziemy się "odwiedzały" między wątkami...:tak:

A ja chcę się pochwalić, że dziewczynki ładnie zaczęły pić z kubeczków! Kilka dni bawiły się nimi, a wczoraj patrzę a najpierw Maja potem Lena ciągną piciu z kubeczków aż miło! Dziękuję Wam dziewczyny że pomogłyście uwierzyć mi w moje dzieci:-)

Anulka truskawki są podobno uczulające, ja też moim daję z jogurtem bo mam zamrożoną całą szufladę i muszę zwolnić przed następnymi zbiorami.
Co do menu to zrób im takie placuszki pancakes - moje je uwielbiają z domową konfiturą. Jedzą już coraz więcej naszych produktów. Z nowości daję im kaszę "pęczak" bardzo im smakuje. Jola zachęcała mnie do cieciorki, muszę spróbować. Widzę natomiast że nie lubią zupy ogórkowej - trzy podejścia, wszystkie nieudane...

Dziewczyny tak w ogóle to może przemyślimy sprawę ustalenia moderatora??? Kto chętny??
 
Ostatnia edycja:
ja tez sie nie znam.. tylko az takiego podziału bym nie chciała bo z Wami starszymi mamami tez chcialbym popisac .... :)
 
reklama
Wiecie - wątek który jest obecnie, gdzie teraz piszemy to może być takie nasze cafe, gdzie będziemy rozmawiac o wszystkim, gdzie będziemy mogły zasygnalizować że w innym wątku prosimy o poradę itp. Opowiadać nadal o tym co u nas słychac i o ciekawostkach z życia małych!
 
Do góry