reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Dziewczyny juz nie wiem co robic. Zgodnie z planem w piątek odstawiłam fenoterol i od wczoraj dostałam skurcze dość bolesne ale jeszcze nie regularne więc mówie poczekam, dzis wzięłam ciepłą kąpel i wszystko minęło. Skurcze ustały a juz się cieszyłam że urodze. Straszne rozczarowanie:-(Pytanie do dziewczyn które juz rodziły czy miałście tak ze skurcze same ustąpiły? tak bym chciała juz zobaczyc moich chłopców.

Witaj:)Ja mialam dokładnie tak samo jak Ty:tak:Tyle,że bez fenoterolu.3razy byłam na porodówce i nic.Skurcze zaczynały się z reguły w nocy.Z każdą godz.się nasilały,czasem nawet po kąpieli nie przechodziły.Ale maluchom się nie spieszyło:-DW końcu pojechałam na wizytę do szpitala i już zostałam na wywołanie:-)Następnego dnia już miałam swoje skarby przy sobie:-):-):-)Może na Ciebie tak podziałało odstawienie fenoterolu???Jeszcze trochę i będzie po wszystkim:tak:Trzymam kciuki:-)
 
reklama
Witaj:)Ja mialam dokładnie tak samo jak Ty:tak:Tyle,że bez fenoterolu.3razy byłam na porodówce i nic.Skurcze zaczynały się z reguły w nocy.Z każdą godz.się nasilały,czasem nawet po kąpieli nie przechodziły.Ale maluchom się nie spieszyło:-DW końcu pojechałam na wizytę do szpitala i już zostałam na wywołanie:-)Następnego dnia już miałam swoje skarby przy sobie:-):-):-)Może na Ciebie tak podziałało odstawienie fenoterolu???Jeszcze trochę i będzie po wszystkim:tak:Trzymam kciuki:-)

Dzięki za słowa pocieszenia, pewnie będę musiała poczekać do czwartku na skierowanie do cc. Pozdrawiam
 
Moje maja chyba problem z kupkami i gazami, mam zamiar dac im jakis napar z koperku wloskiego, a wy dajecie cos do picia tego typu?
 
Moje maja chyba problem z kupkami i gazami, mam zamiar dac im jakis napar z koperku wloskiego, a wy dajecie cos do picia tego typu?
U nas koper wywołuje wzdęcia, więc nie podaję. Z kupkami nigdy nie było problemu, za to na gazy nie znalazłam sposobu - same przeszły po 3 miesiącach.
 
moi piją herbatkę z kopru włoskiego i rumianek Lolaa ale twoje maluszki są chaba za małe na koper podaje się go dopiero od miesiąca życia spróbuj najpierw rumianek tylko łagodny
 
Ostatnia edycja:
Moje maja chyba problem z kupkami i gazami, mam zamiar dac im jakis napar z koperku wloskiego, a wy dajecie cos do picia tego typu?
Ja daje herbatki tez. Hippa z kopru włoskiego jest od pierwszego tygodnia zycia takze mozesz dawac smialo i rumianek tak samo ale mi polozna mowila ze rumianek dziala rozluzniajaco i ostroznie, nie za wiele. Tez mozna dawac sama wode przegotowana. Podobno dziala na kupke:-) Ja teraz wyprobowuje niemieckie kropelki Sab Simplex na kolki i widze lekka poprawe po nich! Tylko mamy buteleczke od piatku i juz sie konczy..moze do jutra starczy a jutro moj M jedzie do Niemiec to kupi zapas:-)
 
MADZIA842 ja osobiscie nie miałam takich skurczy ale lekarz nie pozwalał mi odstwiac Fenoterolu:no: Do porodu żarłam te tabletki. Ja bym na Twoim miejscu skonsultowała to ze swoim ginem prowadzacym ciąze:tak: NApewno bedzie dobrze, a chłopcy juz niedługo beda z Toba:rofl2::rofl2:
BURA nie ma sprawy z tymi sliniaczkami:) To jest naprawda fajna sparwa i ułatwia zycie. My jeszcze uzywałysmy reczniki papierowe do karmiania. A teraz juz bez problemu nam idzie jedzonko;-)
Ja karmie swoje dziewczyny róznie: raz po kolei, innym razem raz jedna je raz druga i to czasem z jednej miseczki z jedną łyzeczką:))) tak jakos wyszło:confused2: A do karmienia razem uzywam miseczek Tommee Tippee z silikonową podstawką:) Jedna miseczke trzymam w ręce,a druga stoi przymonotowana do podstwki na krzesełku i jade na dwie rece:)))
LOLAA ja podawałam swoim dzieciom espumisan w kropelkach! REWELACJA! Próbowałas?? A tak poza tym to herbatki HIPP ułatwiające trawienie:))):tak: A po 3 mies samo przeszło... tak jak u BUREJ;-)

My dzisiaj takie troche do tyłu jestesmy bo pogoda do bani... A ja śmierdze leniem:( Dzieci troche marudne ale teraz spią:) ufff
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a ajak u was ze spaniem, bo moje w dzien potrafia 4 godz spac, a w nocy nawet co godz musze wstawac. W nocy trzymam oczy na zapałki.
Moje malutkie od urodzenia jadły co 3 godziny i tak też się budziły w nocy. Nie pamiętam kiedy dokładnie zaczęły sobie wydłużać czas nocnego spania, ale dość szybko. Teraz dostają kolacyjkę ok 20.30-21 i śpią do rana, tj. do 5.30-6 :tak:
Dziewczyny juz nie wiem co robic. Zgodnie z planem w piątek odstawiłam fenoterol i od wczoraj dostałam skurcze dość bolesne ale jeszcze nie regularne więc mówie poczekam, dzis wzięłam ciepłą kąpel i wszystko minęło. Skurcze ustały a juz się cieszyłam że urodze. Straszne rozczarowanie:-(Pytanie do dziewczyn które juz rodziły czy miałście tak ze skurcze same ustąpiły? tak bym chciała juz zobaczyc moich chłopców.
Ja po odstawieniu fenoterolu nie miałam żadnych skurczy. A byłam przekonana, że urodzę zaraz, jak tylko przestanę łykać to świństwo :sorry:

BURA nie ma sprawy z tymi sliniaczkami:) To jest naprawda fajna sparwa i ułatwia zycie. My jeszcze uzywałysmy reczniki papierowe do karmiania. A teraz juz bez problemu nam idzie jedzonko;-)
Ja karmie swoje dziewczyny róznie: raz po kolei, innym razem raz jedna je raz druga i to czasem z jednej miseczki z jedną łyzeczką:))) tak jakos wyszło:confused2: A do karmienia razem uzywam miseczek Tommee Tippee z silikonową podstawką:) Jedna miseczke trzymam w ręce,a druga stoi przymonotowana do podstwki na krzesełku i jade na dwie rece:)))
Moja koleżanka wycinała dziurę w worku na śmieci i zakładała to na dziecko :eek: Ale to już ekstremalne rozwiązanie :-p
Ja mam dwie miseczki Canpola na przyssawce. Super sprawa! Tylko, że na razie nie mam do czego przyczepiać, bo młode jedzą w leżaczkach (michę trzymam w ręce).
Kiedy Twoje dzidzie zaczęły siedzieć? Ja już marzę o krzesełkach do karmienia!
 
Moje malutkie od urodzenia jadły co 3 godziny i tak też się budziły w nocy. Nie pamiętam kiedy dokładnie zaczęły sobie wydłużać czas nocnego spania, ale dość szybko. Teraz dostają kolacyjkę ok 20.30-21 i śpią do rana, tj. do 5.30-6 :tak:
Ja po odstawieniu fenoterolu nie miałam żadnych skurczy. A byłam przekonana, że urodzę zaraz, jak tylko przestanę łykać to świństwo :sorry:

Moja koleżanka wycinała dziurę w worku na śmieci i zakładała to na dziecko :eek: Ale to już ekstremalne rozwiązanie :-p
Ja mam dwie miseczki Canpola na przyssawce. Super sprawa! Tylko, że na razie nie mam do czego przyczepiać, bo młode jedzą w leżaczkach (michę trzymam w ręce).
Kiedy Twoje dzidzie zaczęły siedzieć? Ja już marzę o krzesełkach do karmienia!
Jezu jak ci dobrze moje chłopaki jedzą co trzy godziny w nocy no czasem prześpą cztery zazdroszczę ci przespanych nocy :-) a ile ważą twoje dziewczyny?
 
reklama
Jezu jak ci dobrze moje chłopaki jedzą co trzy godziny w nocy no czasem prześpą cztery zazdroszczę ci przespanych nocy :-) a ile ważą twoje dziewczyny?
Dwa tygodnie temu ważyły 5500 i 5300. Teraz nie wiem, bo nie byliśmy w przychodni, ale na łazienkowej wadze wychodzi 5900 i 5600. Oczywiście te domowe pomiary nie są dokładne i nie biorę ich pod uwagę.
A Twoi panowie ile ważą?
 
Do góry