reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
ja myślę że mimo wszystko to jest nieszczęśliwa kobieta - zboki to zaglądają sobie bez rejestracji i bez wypisywania głupot - przecież forum jest dostępne i można sobie wchodzić na różne wątki, oglądać zdjęcia itd...
 
Masz racje Kasiu, czlowiek czasem ufa drugiemu nawet nieznajomemu... Powiem Ci, ze czasem (mnie osobiscie) lepiej jest sie wygadac na forum lub tym dziewczyna, z ktorymi czesto rozmawiam jak Rabbit, Jolka czy Karola... Ale chyba nie przyznalabym sie jakby moj maz cpal czy mial inne problemy jak to ona pisala- z reszta bardzo bylam zaskocxona ze ona przyznsla to publicznie. At the end of the day jesli dziewczyna ma problem to sa specjalne strony/ fora na ktorych mozna sie wygadac gorzej jesli w gre wchodzi jakis stan chorobowy... ;/
 
yen wiem,że długo i już mam tego dosyc...czasem sił brakuje...najpierw ja przez tydz.brałam antybiotyk ale czułam się coraz gorzej,okazało się,że to grypa i antybiotyk był zbędny,potem Maja miała anginę,po nas doszła grypa maluchów i Nadii...trzeba ją wyleżec,wygrzac...już gorączkę mają sporadycznie ale ten okropny kaszel męczy całą 4kę.Jeszcze kilka dni i powinno byc lepiej...oby,bo jeśli nie to w piątek idę znów z nimi do lekarza...Bezy gotowe...już mi się nic nie chce................
 
Yen a jakie pierniczki robisz? Ja próbuję się powstrzymać przed kolejnymi muffinkami (stałam się prawdziwym muffinkożercą), ale nie wiem, czy się uda. :-)

Ja się trochę dziwię dziewczyny, że podałyscie namiary na siebie w wątku publicznym. Właśnie dlatego, że każdy może tutaj zajrzeć...
 
Yen..daj znac jak pierniczki :) Ja jeszcze nigdy nie pieklam :blink:

Gemini...ja wlasnei wystawilam z piekarnika kolejna partie muffinow...tym razem klonowe z orzechami pecan...:tak:

moniora..kochana wspolczuje tych chorob..obyscie jak najszybciej wszyscy wydobrzeli - zdrowka!!
 
reklama
hej, dziewczyny, wracajac jeszce do tematu fantazjowej - ja byłam uczulona bo był już taki przypadek tutaj i nie tylko na tym forum ( wizaz.pl) Motylicaja to byla osoba, która występował po kilkoma nickami na róznych forach. A dlatego zwrócilam na to uwagę,że z forum bliźniaczego czerpała informacje nt ciazy bliźniaczej, żeby potem ubarwiać swoje opowieści na innych wątkach. Były też przypadki wykorzystania zdjeć innych osób w innych miejscach w tych samych celach. Nie wiem czy ostatni troll to byla ta sama osoba, ale poprosiłam Yen o sprawdzenie IP jeśłi się da. Oczywisćei można sobie pisac z innego IP, ale to juz za bardzo skomplikowane. Skoro ktoś wierzy że takie opowieści ludzie przełkną to kto będzie sprawdzał jakies ip. Swoją droga dobrze być czujnym i krytycznie podchodzić do czytanych wiesci. fantazja fantazją, ale jeśłi ktoś wykorzystuje czyjąś historię to już nie jest fajne.

a co do podawania swoich danych, moniora, hmmm, można podać inicjaly np, i tak jedna po drugiej się dowie ktora jest która, u mnie jet np grupa bb;)ale ja takich świeżych, osób nie wpisuję do znajomyc, musze już coś o nich wiedzieć.fb i tak jest mocno inwigilujące ;)
 
Do góry