reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Jak juz tak o wieku to... Gastone to my jeden rocznik z tego co widze :)
No prosze!
witajcie
uf szefowe zajęte może się uda napisać parę słów

na początek witam nową mamę Małgoń gratulacje wielkie witamy w gronie wybraćów czyli mam bliźniaków

widzę, że maluszki rosną jak na drożdżach

co do picia, moje wcale nie chciały pić, zaczęły chyba jak skończyły pól roku teraz wypiają po 3,4 butel dziennie,za sokami nie przepadają uwielbiają herbatki najlepiej brzoskwioniową i z owoców południowych

co do dumy bliźniaczych mam też to lubie jak się chwale,że mam bliźniaki duma mnie rozpiera

czworaczki ja oglądałam w ciązy 2+8 to jest dopiero 6 raczki plus bliźniaki wyzwanie

co do wieku mnie stuknie 29, dla mojego męza 35, ale co to za wiek, najważniejsze aby człowiek był zdrowy

co do tortów Yenefer szacun za torty, Iws też super, Ja nie mam na to czasu, jak pisałam wcześniej mój syn jest maminym synkiem, szczerze tragedia nawet do wc ciężko mi wyjść, ale mam nadzieję,że to się zmieni, przedtem mała była za mną teraz uwielbia tatę

maluszki czorty rosną chodzą za rączki zjadają wszystko co możliwe, co jest w zasięgu ręki, jest wesoło

co do wózka zmieniłam zdanie wybrałam X-LANDER X-TWIN 2010 SUPER CENA! WYSYSŁKA 24H!! (1429349031) - Aukcje internetowe Allegro kolor rocy,dlatego,że jest węższy od jumperka, a na tym mi zależy jak sie zacznie wiecej wychodzić na wiosnę, wjadę do każdego sklepu, atutem tez jest jego waga,

zajęć mnóstwo, praca,dom,praca dom,gotowanie pranie, jeszcze niedawno remont i wymiana mebli w kuchni + czort= bra czasu dla siebie

postaram się zaglądać częściej, ale jakos roboty mam mnóstwo, papiery zalegają na biurku
pozdrawiam
Fajnie ze zamowilas ten,bo za jakis czas bede szukac opini na temat tego wozka bo bede chcial zamowicjeszcze wlasnie taki.Zapytam cie za jakis czas;-)

U mnie tragedi.Dziewczyny kaszla,smarkaj,Max ma zapalenie ucha i zapalenie oskrzeli..A moj J tez nie najlepiej sie czuje.a j mam straszny bol plecow.Wszystko jest do d..Dziewuchy strasznie dzis marudza..
 
reklama
monia dopiero się zacznie:-)My jutro kończymy roczek a już tyle niezapomnianych chwil za nami:tak:Minki,które robią maluchy po prostu powalają na kolana.Można się nieźle pośmiac:-DW sobotę imprezka.Pierwsza z najważniejszych w życiu moich maluchów,hihi:-)
gastone współczuję,najgorsze jak dzieciaki chorują:-(I to wszystkie na raz.Wiem coś o tym...

Mam chwilę dla siebie.Maluchy o dziwo w jednym czasie zasnęły.U nas rzadko się to zdarza;-)Taka cisza w domu.Średnia córa wróciła już ze szkoły.Powiem Wam,że od września tam chodzi i angielski łapie niesamowicie szybko a jaki ma już akcent.Jestem z niej naprawdę dumna a ma dopiero 4lata.Najważniejsze,że chce się uczyc i każdego dnia z chęcią wstaje do szkoły.Jednak to prawda,że młodsze dzieci szybko uczą się języków obcych:tak:Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Gosiu - witamy :) Dobrze że u Ciebie wszystko ok :)

Leje mi sie z nosa - zwariuję,kręci tak od rana, kicham od rana. Kaszlu się pozbyłam. Nos jak kartofel, czerwony. Oszaleję za moment! Trzymam sie z dala od małych!

Yenefer - moj przepis na mase: Żelatyne rozpuścić w zimnej wodzie. Wsadzić do garnuszka z gotującą się wodą i pdgrzewać razem z glukozą. Jakąś minutę. Do tego dodałam kilka kropel zapachu waniliowego. Jak przestygnie to dosypuję cukru pudru i wyrabiam do miękkiej masy o konsystencji plasteliny.
 
Witam.
Wczoraj się ważylismy, i jak moja agata weszła na wage i zobaczyła ile waży, zrobiła wielke oczy i ooo, spojrzała się na nas i z niedowierzaniem znów na wage, i od dziś wprowadziła diete w życie. :szok:
W tym tyg mój m wziął tacierzyński a mamusia robi kariere, ale tylko ten tydzień. Mój mówi że sie nudzi z nimi. Posprzątane, ugotowane, dzieci zadowolone.
Ja miałam ten przepis 80 dag cukry pudru, 10 dag glukozy, 2 łyż żelatyny, 70 ml wody.

Właśnie w tej chwili słysze śmiechy s pokoju, a nagle agaty ryk, od razu wiedziałam że coś się stało, agata na palcu darka zęby. I trzeba dziś zrobic przemeblowanie i oddzielić łóżka. Darka swędzą zęby, a one chetnie mu wkłada do buzi. :no:

A odnośnie spowiedzi wiekowej to za kilka miesięcy skończe 23 lata.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny powiedzcie ile Wasze maluchy spia razy w dzien? Te podobne wiekiem do moich? Moje spaly zawsze godzine o 11 i pozniej ok.15,16 tez godzine a teraz Majce cos sie przestawilo i takie cyrki sa ze szok. Juz nie mam sil do niej. Ja uspic to jest jakas masakra. Chyba musze je przestawic na spanie raz..tylko ze one nawet jak spia raz to godzine max..Dzisiaj sie spotkalam z kolezanka co ma 5-miesieczne blizniaki, chlopcow i oni spia raz od 13 do 16 a ona ma 3 godz dla siebie! Zazdroszcze..
 
anulka - moje śpią od zawsze tyle co kot napłakał. :) Staram się je przestawić na spanie raz dziennei, ale z róznym skutkiem. W nocy szbrują i moze jak beda spac raz to jakos sie zmieni ale jak do tej pory nie ma toznaczenia.
Moje koło 11.20-12 muszą się położyć, ale nauczyłam je że wsadzam do łózeczek, przymykam pokój zeby je nic nie rozpraszało i zasypiają ( w rózych pozycjach :)). Julka z reguły śpi ok40 minut. Majka do godziny. Potem koło 15 znowu trą oczy iteż max godzina. Czasem im się zdarzy że śpią dłużej to tylko raz wtedy. Ale to odosobione przypadki.
 
onna to jednak nie jestem najstarsza...
moniora wszystkiego najlepszego dla maluszków z okazji roczku i udanej imprezki życzę

A mnie dziś odwiedziła koleżanka, która kiedyś pracowała jako fryzjerka (teraz tylko po domach robi) i umówiłam się na jutro na farbowanie. Tak trudno mi się wybrać do salonu to akurat jak ją zobaczyłam to naszło mnie na zadbanie w końcu o czuprynę. Ostatni raz byłam jeszcze w ciąży.
Jakoś ogólnie ciężko mi się do czegokolwiek zmobilizować. Nie byłam u lekarza na wizycie poporodowej, a temat chrzcin jest jeszcze w proszku. Przydałby się jakiś bodziec do działania.
 
Czesc laski ja znowu z pozyczonego ;)

My dzis bylismy na szczepieniu, podstawowe i rota. Zuzia nawet sie nie kapnela ze ja ukluli Milenka troche poplakala, dzielne byly no i urosly sporo Zuzia 7300, Milenka 7200 czyli rowno po 4 kg od urodzenia :):)

A mnie dopadla jakas depresja czy cos, brak kontaktu ze swiatem i bycie kura domowa to nie dla mnie, jakbym chciala do pracy :( do ludzi ech,

Moze zdaze Was troche poczytac, przepraszam ze nie odniose sie do każdej ale do zapamietania i przeczytania chyba za duzo...

Pozdrawiam Was goraco kochane dubeltowki
 
reklama
Witam, mam do oddania 2 puszki bebilonu papti 1 data ważności do maja 2012. Może ktoś chce?

Pewnie nikt mnie już nie pamięta rzadko się udzielam ale czasem was podczytuje. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki
 
Do góry