reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Małgoń pamiętam jak ja dołączałam do rozpakowanych, wydawało mi się że wszyscy mają takie duże dzieci. Nawet te 4 i 5 m-czne wydawały mi się już wielkie w porównaniu z moimi. Teraz śmiać mi się chce z tego, bo wiem że mama nawet rocznego dziecka (jak ja) chociaż już sporo wie, to nadal w wielu dziedzinach jest strasznie zielona i niedoświadczona.

iws no pewnie, bardzo chętnie się spotkam - ciekawe jak nasze dziewczyny reagowałyby na siebie. Zamierzamy zrobić wypasiony plac zabaw dla dzieci więc dziewczynki będą fikać, a my grillować :)))))
 
reklama
Witajcie

ale masakra, wczoraj mówiłam mamie, że planujemy zabrać żabki gdzieś za granicę i ona zaczęla marudzić, że jeszcze są za małe, że na pewno sie rozchorują i co ja zrobie gdzieś tam w Turcji... i w ogóle, żeby nie jechać. Nie ma to jak zdemotywować kogoś od razu.

Iza ja mam taką spacerówkę - parasolkę Wózek,Fa.Baby Welt, mod.Buggy Twin.Aluminium,Nowe (1435693953) - Aukcje internetowe Allegro


LUCKAA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MALUSZKÓW!!!
 
IMG_0031.jpg Są jubilaci na hustawce
IMG_0047.jpg I jest tort, prosze sie częstować, po kolei dla wszystkich starczy :-)
 
gemini moja mama też ma takie stroświeckie poglądy, ale ostatnio daje na wstrzymanie i nic nie komentuje. A za granicą też są lekarze, a w ogóle czemu ma się coś stać???

Ja jestem zachwycona filmami Andrzeja i Danusi, które znalazłam na youtube. Powiem szczerze że ich film z fuertaventura bardzo zachęcił mnie do wyjazdu z dzieckiem, tyle w nim radości - tylko sami zobaczcie (koniecznie z dzwiękiem)
[video=youtube;DNf8mmWaf3M]http://www.youtube.com/watch?v=DNf8mmWaf3M&feature=related[/video]

Luckaaa tort mniam mniam, a jaki niskokaloryczny!:-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie
Lucka sto lat dla maluszków

Yenefer ja swoim też daję próbować wszystkiego, ale też miksuje bo co większe to plują czorty, co do wody no kranówka, ale zawsze przegotowana
Yenefer ciesz sie spokojem siedzenia dzieci wierz mi,że latania na poziomie podłogi nie jest przyjemne szczególnie dla kręgosłupa, a przy moich czortach teraz nie ma życia,jak nie ma chodzenia jest marudzenie i wrzask, ciesz sie ze swoich anielic

Yenefer to sprzedaj ten i kup nowy, bez przesady ja tak zrobiłam,ale wysyłka wczorajsza na poczcie doprowadziła mnie prawie do zawału, sprzedałam wózek za pół ceny co dałam, ma jeszcze gwarancję jest jak nowy, a nowym wszędzie wjadę nie będę sterczeć przed sklepem jak z jumperkiem

co do rozpakowania, ja też nie mogłam doczekać się jak przejdę na ten dział z forum ciąży bliźniaczej, a tuzaraz rok

co do wózka jestem zadowolna, w domu jest ok., już obcykałam i te paski od oparcia nie są złe, tu jest wszystko o wózku ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: X-lander X-TWIN głęboko-spacerowy od noworodków gwarancja 2 lata! są też wymiary, wygląda super bardzo lekko się prowadzi

co do 1 urodzin jestem przerażona pół rodziny mi sie sprosiło, będzie koło 30 osób, masakra, tort zamówiony wstawie zdjęcie, urodziny przekładam na sobotę chrześni mieszkają dalej, reszta pracuje a i Ja bedę mieć wiecej czasu

zajrzę potem uciekam mam mnóstwo pracy i 3 dzieci chyba do zabrania, wiec muszę porobić papierówkę
 
Ostatnia edycja:
Luckaa - najlepszego! Niech małe będą uśmiechnięte, zdrowe i pełne życia :) Choć pewnie i tak z tego co piszesz ;)
Torcik super, mniam.

Yenefer - my tez planujemy placyk zabaw zrobić taki bajerancki, ale zobaczymy co z tego wyjdzie... małe dostały na urodziny takiego wieloryba na biegunach http://www.ekspertbaby.pl/images/bujak-wieloryb-na-biegunach-little-tikes-niebieski.jpg są jeszcze za małe. Jak wsadziłąm je na niego to z początku przerażenie w oczach normalnie było!!! Piaskownica nam zostanie i może na koniec wakacji (chociaż nie wiem) chciałam kupić taką małą zjeżdżalnie - już oglądałam z możliwością podłączenia do niej węża ogrodowego żeby po wodzie zjeżdżać. Nie mam pojęcia na jaki wiek są takie zabawki choć to pewnie i tak wjdzie w praniu ;) A zauważyłam,że moje się z innymi dziećmi lubą bawić... u lekaza to za wszystkim wodzą wzrokiem i się uśmiechają. Mają ciotecznego rodzeństwa dwójkę w podobnym wieku więc wiem, że bawią się całkiem grzecznie :)
 
gosia jak będziesz miała czas to napisz mi jak duży jest ten wózek po złożeniu? Czy mieści się do bagażnika? Czy składa się razem z siedziskami, czy trzeba je zdjąć i złożyć oddzielnie stelaż?
 
reklama
Do góry