reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Anulka ale mieliscie przygode. Dobrze ze sie nic nie stalo nikomu
2ania a ja mysle ze lepiej isc do lekarza. a gdzie ma ta wysypke? na calym ciele? moze rzeczywiscie od proszku. A moze jadla cos nowego? a jak z tym zajadem? a dzieci lubia ladnych ludzi :) moi na widok tesciowej placza heh. coz jakos specjalnie mi nie jest przykro z tego powodu

zmineralizowana
witaj! jakich masz juz duzych synkow. pewnie nam w wielu sprawach mozesz cos doradzic
Lucka potwory to ja mam w domu. moze jeszcze nie biegaja ale zaczynam powaznie myslec o jakis srodkach uspokajajacych, bo jesli te moje dzieci beda takie marudne zawsze to chyba oszaleje.

dzis moze z jedzeniem bylo ok, ale proba (kolejna) polozenia ich w lozeczkach na drzemki skonczyla sie mega darciem i jak juz zasneli to na 15 min i w sumie to Tomek dzis spal moze z 1,5h w dzien ja nie wiem czy to dobrze ze takie maluchy tak malo spia :/ przez to sa strasznie marudni i wyjki takie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zmineralizowana witamy serdecznie!:-)

Luckaa nasze tez zawsze biegaja przed kapaniem na golaska z 10min, taka maja radoche ze szok. I sikaja czesto na wykladzine! ale nocnik be i uciekaja z niego!:-D

Gastone haha dobre to z tymi kopertami! złodzieje! ja tam ich nie wpuscilam bo o 21 chodzili..nienormalni jacys, wtedy M byl chory i wszyscy spali tej porze. Nie bede sama ksiedza przyjmowac. Wogole jak mozna komus do domu o 21 przyjsc zima, przeciez jak sie ma male dzieci do tego to srodek nocy! Nie maja jakichs zasad..

Jedynka no przygoda byla, cos sie dzialo:-D do tego wyszlo ze wina M i mandat 100zl dostal i z ubezpieczenia mu pociagna..
 
wlasnie napisalam moja opinie o ksiezach ale skazowalam coby kogos nieurazic wierzacego...ale az mnie korci wiec sie wypowiem. ehh no ochrzcic ochrzcze moich ale chyba dla zasady tak, potem sami wybiora jaka chca religie wyznawac jak starsi beda. w tej kwestii jestem otwarta, ale nic mnie tak nie wnerwia jak ograniczeni ksieza co tylko na koperty czekaja. Przeczytalam pismo swiete od deski do deski i nijak sie nie ma takie handlowanie i wymuszanie do tego co napisane jest w pismie.... tez ksiedza nie przyjme bo o czym z nim bede gadala. slubu nie mam a dzieci mam wiec bedzie zaraz jakas dziwna sytuacja i wogole o 18 ja dzieci kapie a ksiadz o 18 pewnie przylezie
 
Jedynka na calym ciele,w tym czasie nie jadly nic nowego tylko miay ubrania pranie z dodatkiem naszego proszku i teraz sobie pluje w brode.Ten zajad to chyba nie zajada tylko skupisko tych chrost takich malych co na ciele,juz nie wiem co robic
Wracajac do tematu ksiezy ode mnie nie dostali i nie dostana ani grosza,bo niby z jakiej racji,ja jakbym nie miala na chleb to oni by mi nie dali,a wpuszczam tak zeby odbebnic bo z pogrzebami robia potem problemy....!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Jesli chodzi o księży to ostatnio miło mnie zaskoczyli.
Jak chodził po kolędzie to był bardzo miły (kopertę oczywiście zabrał), a gdy chrzcilismy w innym kościele to mimo ze nie mamy ślubu koscielnego to bez problemu dali nam chrzest i moglismy sobie wybrac termin.
 
ania koniecznie niech zobaczy to jakiś lekarz, ja stwieirdziłam że lekarze są dla nas i jak jest potrzeba się do nich lata.
jedynka o kościele ma takie samo zdanie chyba całe społeczeństwo, nie wliczająć ludzi po 60stce, z tymi potworami to żartowałam, to są moje aniołki :-), a z darka to się smieje że chyba mmnie diaboł w nocy nawiedził i począł :-D
anulka ja tez patrze gdzie się zleją, ale myśle że takie siuśki to nic groźnego, zresztą przyiesliwśmy stary dywan co by go dzieci dotłukły
 
2ania ja tez nie narzekam i ciesze sie ze moglam rodzic naturalnie :)
yenefer ja rodzilam w anglii a tam lekarze sa bardziej za naturalnym porodem. W nocy z soboty na niedziele odeszly mi wody, skurcze dostalam dopiero przed poludniem no i pozniej urodzilam. Wiktor byl ulozony glowkowo ale Alex rodzil sie nozkami, na szczescie bez problemu. Co do 3 dzidzi decyzja byla trudna ale mysle ze to najlepszy czas.
rainmanka to moze akurat ja hehe, daj wiecej info o tej kolezance, moze faktycznie sie znamy ;-)

Witam rowniez serdecznie reszte mam :)
 
Witam nowa mamusie.Widze ze nasze forum sie wypelnia-swietnie.
Co do ksiezy zgadzam sie-spoleczenstwo coraz mniej ufa kosciolowi ale wiecej paplac nie bede bo faktycznie moze kogos uraze.Ale mysle ze wiekszosc nas mlodych ludzi ma takie samo zdanie na temat kosciola,a wiara to juz odrebny temat.Ja na swoje szczescie mieszkam w Irl prawie 8 lat i tu bede chrzcic dziewczyny i nie u Pl ksiedza a irlandzkiego bo jest o wiele przyjemniej.A nasz tutejszy ksiadz polski-szkoda slow.
Zosia ma wciaz goraczke,dostala antybiotyk,leki na obnizenie temp.
Hania ma sie lepiej,nie ma przynajmniej goraczki ale ona juz antybiotyk bierze 3 dzien.A ja mam 38 stopni:-(
 
Ostatnia edycja:
widzę że rozwinął się temat kościelny - ja chyba nie będę się wypowiadała, bo to niezdrowo denerwować się z samego rana, ale poglądy mam podobne do waszych....z tym, że...
uważam że dziecko należy ochrzcić. Jeżeli my wychowaliśmy się w wierze katolickiej a teraz zaliczamy "wagary" od kościoła to mimo wszystko wg mnie swojemu dziecku należy dać choć podstawy wiary jego dziadków. Mam w rodzinie ludzi którzy tego nie zrobili i jak przyszedł czas komunii św, dzieci strasznie to przeżywały, wstydziły się że nie mają chrztu. Rodzice w końcu ochrzcili obu chłopców, wywieźli ich do Warszawy i po kryjomu ochrzcili.
 
reklama
witajcie
witam nowe mamuśki, gratulujemy i jak najszybciej czekamy na zdjecia dzieciaków

co do naszych niemowlaków.kurcze jak też się na tym łapię,że musiałam zmienić sklepy na inne w których są ciuszki dla naszych dużych dzieci

co do wakacji, nie wyobrażam sobie bez dzieci no może chciałabym 1 dzień czy 2, generalnie będzie morze uwielbiam morze i piasek myślę,że czortom też sprawi atrakcje urlop w lipcu

dziś mam zabawę chonikowa w pracy do 17 wyobrażacie sobie, najgorsze jest to,że szefowie mają w d...czy mam czas z kim dziećmi zostawić, przyszłam o 7.30 zostaje do 17, czasem własnie sie wściekam,że pracuję

co do wózka, ze spaniem był problem, lały sie,wyciągały smoczki jest gorzej niż w jumperze nie ukrywam, ale sie zdołowałam bo stwierdziałam,że szłam na łatwizne tym bujaniem dzieci i teraz mam wielkie dzieci i wieli problem uważam to za osobistą porażkę wychowawczą, ale czasu nie cofnę, a babcie powiedziały, że nie będą kombinować,że niech rodzice się męczą

uciekam szybka kawka i do roboty
 
Do góry