reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Jola a nie wiazalas tego ze zmiana mleka na 3?! Bo wyczytalam na jakims forum ze ono jest mniej przetworzone juz i ma wiecej mleka krowiego i to od tego moze byc.. Nie wydaje mi sie ze to od ciepla..bo przez rok bylo ok i tak nagle.. a temperature mamy taka sama caly czas.

Yenefer gratulacje dla Twoich zdolnych coreczek:) a macie te kubki Lovi 360? czy jakie?
Podaj przepis na te placuszki pancakes. W zyciu o nich nie slyszalam. Robisz wg przepisow z neta? bo widze ze sa jakies..
Co do kasz tez musze zaczac malym dawac. Kupilam nawet gazete z dodatkiem z przepisami kaszowymi:)
A co do ogorkowej nie dziwie sie Twoim dziewczynkom ze jej nie lubia! ja tez nie lubie!:-D i moje dziewczyny widze ze tez nie bardzo..

Ja z braku czasu ograniczylam sie do jednego watku. Mam Was w ulubionych i tylko tu wchodze. Chyba ze mam jakis problem to szukam wszedzie gdzie sie da:)
 
reklama
ja tez sie nie znam.. tylko az takiego podziału bym nie chciała bo z Wami starszymi mamami tez chcialbym popisac .... :)

No wlasnie....I sie okaze ze musimy skakac po watkach zeby sie poradzic...
A na to to czasu troche trzeba..
Chcialam rozwniez zauwazyc ze podzial na niemowlakow,roczniakow i powyzej 2 moze wprowdzic troszke zamieszania..Bo za kilka miesiecy ja juz bede mama roczniakow,yenefer i jola np mama dwulatkow itd i bedziemy co kilka miesiecy przenosic sie na na nowy watek? Bo tak to rozumiem..Bo jak zostane na mamamach niemowlakow,za kilka miesiecy beda inne mamy niemowlkow a ja bede miec "inne problemy"
 
anulka prosze cie bardzo, ja robię z tego przepisu i wychodzi ich cała góra więc cała rodzina zje Pancakes

gastone czyli ty nie chcesz rozdziału?? Mi tam wszystko jedno tylko nie chciałabym być później krytykowana że komuś nie odpowiadam, bo JA NAPRAWDĘ SIĘ STARAM:tak:
 
Moje strasznie lubią kasze - jaglaną, jęczmiennę, gryczaną i kuskus. Z mięskiem i warzywem lub jako dodatek do zupy.
 
Wrrr ale mi dzis net dziala!!!!


Anulka...no ja to juz nie wiem..ta suchosc wystapila nie zaraz po zmianie mleka.
Nie wiem...ale chyba wybiore sie do lekarza jeszcze raz wkrotce.


A ja robie placuszki podobnie jak nalesniki ( ciasto troche gestsze)..tylko ze dodaje odrobine cukru brazowego plus lyzke platek gorskich i starte jablko- takie kwasne. Dziewczyny sie zajadaja. Nie daje tez proszku do pieczenia.
Klade im na talerzyk z lyzka jogurtu naturalnego. Gwarantowane ze zniknie w kilka minut..:-)

U mnie male uwielbiaja wszelkie kasze...cieciorka i soczewica to hit numer jeden!

Wlasnie wstawilam zupke z soczewicy- juz widze jak beda po brzuszkach sie klepaly..:-D:-D
A poprawiajac sobie humor zakupilam sobie butki i zrobilam malym zakupy...:-)
Jak ja uwielbiam przeceny...:-)
 
Ostatnia edycja:
Muszę spróbowac z tą soczewica i cieciorką. Ja powoli zaczynam dawac małym do rączek jedzenie. Wszystko uświnione potem :) ale miło patrzec jak sobie radzą. Wczoraj dałam im kanapkę z masełkiem i żółtym serem w plasterku. Po połówce żeby nie zgubiły reszty i dały radę! Zjedzona była! Codziennie odkurzam przez to bo kruszą, kruszą, ale nauczyc się muszą więc... Julka rękami wpychała sobie parówkę z talerza do buzi! Łakomczuch mały.
 
Iws znowu jakbym o swoich czytala:-D u nas tez Julka lakomczuch wiekszy:-D i dokladnie to samo u nas, daje im w reke bulke albo kanapke jakas i nakruszone non stop. Bo one uwielbiaja lazic z jedzeniem. Wczesniej je karmilam w lezaczkach bo mi wygodnie bylo ale musialam je przesadzic teraz do jedzenia w krzesla wysokie to chociaz grzecznie zjedza bo z lezaczkow uciekaja i to pasy nie pomagaja;) Chociaz co do Julki to chyba na diecie jest z mama razem bo Maja ostatnio wiecej zjada od niej:)

Jola tak czytam o alergenach i pisza ze najbardziej uczulaja cytrusy, banany..a banany moje uwielbiaja i moze to od nich tez byc..albo np jaja kurze. Narazie postaram sie im nie dawac bananow i truskawek, zobaczymy..
 
Rainmanka-moja Julia miała takie bezdechy jak płakała,wtedy faktycznie pomagało dmuchniecie w twarz

Małgon-ja tez nie szczepie na rota.tak czy tak dzieci to przechodza i jak sie dobrze nawadnia to nic sie nie dzieje takiego.
ale jak synkowi wleci mleko do nosa,to mu wyciagam frida a nie dmucham w twarz :)

Gosia-wszystkiego najlepszego dla dzieciaków!!STO LAT!!!

Lucka-ja przyklejam plasterki córce jak ja odczulam iniekcyjnie i nic ja nie boli.lekarz sie smieje ze ona jest jedyna na swiecie która na kazde odczulanie przychodzi z emlą (taksie nazywa masc i plasterki znieczulajace).

Yen-gratulacje z okazji opanowania trudnej sztuki picia a nie wylewania :)

Co do afery koperkowej,to róbcie Dziewczyny jak uwazacie.nie wiem o co te kłótnie,ale widac ze baby tak maja czasem :)
jak podzielicie watki to ok,jak okres niemowlaka sie skonczy mozna wskakiwac na watek starszakow,jak mama niemowlaka chce sie dowiedziec czegos od mamy starszaka to wchodzi na jej watek i tam sie pyta.i po kłopocie.
jak dla mnie to nie potrzebne zamieszanie i uwazam Iza ze sie czepiasz i odwracasz kota ogonem.po co to ja nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
o matko
jesteście jak maszynki do pisania:)...żaden zarzut hi hi

na wstępie dzięki za życzonka przydzadzą się

wątki super,może to coś pomoże choć faktycznie każdemu się nie dogodzi

co do mleka ja też własnie się ostatnio zastanawiałam czy już można, wtedy jakie?przecież nie zakupię sobie krówki, chyba nawet wolę kupne bo od eko krowy sama nie wiem, ja sama osobiście nie lubie, zresztą chyba, że ma sie znajomych na wsi

co do jedzenia moje nadal ciut w tyle, ale nie jest źle w sumie probowały już wszystko najlepiej lubią parówki, placki ziemiaczane, nie lubią jajek, kisielu oj i chyba jeszcze kilku rzeczy

co do suchej skóry, moje tez trochę miały pokąpałam w Sofeo i przeszło

co do butelek moje kubki niekapki przerobiły 3 i nic piją z normalnych małych butelek, nalovi powiem szczerze szkoda mi 30zł. jak znam swoje czort szybciej nauczą się same z kubka

walczymy póki co z nocnikiem raz jedno zrobi raz drugie, ale przy dwójce to jest meksyk hi hi

uciekam, miłego weekendu, pozdrowienia
jutro szczepienie, przygotowania do urodzin, musiałam wziąść urlop
 
reklama
Dzięki za gratulki:tak: Któraś z wam pytała czy piją z Lovi 360. Tak Lovi są super i polecam. Fakt że troche drogie ale z tych niekapków z dziubkiem moje dziewczyny odgryzały ten dziubek:szok: a w tych 360st nie mają co odgryźć.
 
Do góry