reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki

no to ja też cosik wkleję.....
my..
P5150195 (2).jpg0099 Zelek .jpg
Blania jak była jeszcze grzecznym aniołkiem ale juz foszki pokazywała;-)P6010304.jpgmarchewkowe studio.jpg
nasze zwierzaczki:-p
P3300306.JPGP8270230.jpg
znowu my..
DSC02193.JPG
 
reklama
Dziewczyny dziekuje za komplement:*
Wstretnamalpko powinnas zmienic nick bo atrakcyjna babeczka z Ciebie:)) Sliczna coreczka a jakie fajne minki strzelala:) nom i na mnie wrazenie to zrobily te pajaczki i to takie ze az gesia skorke dostalam:D
 
Angelus nie mialam nigdy labradora ale kazdy kto mial z ta rasa doczynienia poleca jako psa rodzinnego:) sa piekne i madre..troche interesuje sie kynologia i przyznaje Ci racje:)
 
Dzięki Monia!
Polecam wszystkim Golden Retriever- cudowny pies rodzinny, nie szczeka praktycznie wcale(co dla mnie jest ogromnym plusem), uczy się w mig wszystkiego i kocha absolutnie wszystkich tak samo :). W ogóle jest cudowna ta moja Psiula :)


zgadzam sie co do labradorow a jesli ktos nie ma warunkow na tak duzego pieska ,to Cavalier King Charles Spaniel tez sa cudowne,i zero agresjii.
 
Olcia23, dokładnie :-) Na mniejsze mieszkanko i krótsze spacerki polecam od serca cavalierki :-)

Ależ miło pooglądać Wasze zdjęcia,tak jakoś stajemy się bliższe . Ja na dzisiaj nie osmielę się wkleić swoich i rodzinki, bo niestety mam obawy przed moimi eks mężem. Ma już sprawę na policji za nękanie, i nie chcę prowokować Go w żaden sposób. Na NK tez musiałam Go zablokować i dostęp do zdjęć mają tylko zaproszeni na NK znajomi.
Także tam dziewczyny można nieco nas pooglądać. I przemyciłam kilka zdjęć przeciez do galerii brzuszkowej.

Fajne macie dzieciaczki, partnerów i zwierzaczki, nawet ptasznik Małpki mi się bardzo podoba, to chyba jedyny pająk, którego odważyłam się dotknąć :-)
 
małpko cóż to za włochate pupile trzymacie :) Ja mam fobie pająkową hehe :)
Ogólnie fajnie was zobaczyć tak na zdjęciach. Ja postaram się swoje niedługo wstawić :)
 
reklama
Angelus nie mialam nigdy labradora ale kazdy kto mial z ta rasa doczynienia poleca jako psa rodzinnego:) sa piekne i madre..troche interesuje sie kynologia i przyznaje Ci racje:)

zgadzam sie co do labradorow a jesli ktos nie ma warunkow na tak duzego pieska ,to Cavalier King Charles Spaniel tez sa cudowne,i zero agresjii.
Moja sunia,to Golden Retriever, nie labrador :-). Te rasy są często mylone,choć różnią się od siebie wieloma rzeczami. Zanim kupiliśmy psa tez myślałam,że to te same psy,tylko jeden z krótką ,drugi z długą sierścią. Moja Tajga faktycznie przypomina labka na tych zdjęciach,bo jeszcze nie obrosła prawidłowo(ma dopiero rok) i w dodatku byliśmy u fryzjera przed wystawą:-D.
Golden jest delikatniejszy,spokojniejszy, ma dłuższą sierść-czasem naprawdę piękną i występuje w kolorach od prawie białego-kremowego po ciemny złoty.
Labradory-mówi się,że przez pierwsze 2 lata mają ADHD:-),potem się uspokajają, są bardziej żywiołowe, kolory: biszkoptowe, czekoladowe i czarne. Ogólnie obie rasy wykorzystywane w dogoterapii i jako psy przewodnicy. Bardzo oddane ludziom i strasznie łakome na jedzenie;-)-dla smakołyka zrobią wszystko, dlatego najlepiej trzymać je na karmie i nie ulegać temu błagalnemu spojrzeniu:-).
 
Do góry