reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki

reklama
TRIXI,EMILKA, AGIM79, LILULA ale z was fajne babeczki!!!!! Cholerka faktycznie na forum same babki z klasą:-D
agim ale twój synek ma super włoski, zawsze za takimi dziećmi się oglądam :)
Bardzo miło mi was poznać drogie panie!!!!!!
 
Hej dziewczyny...
Przepraszam Was ale usunęłam swoje zdjęcia z tego wątku:-( Uważam,że ci którzy chcieli zobaczyć jak wyglądam i jaką mam rodzinkę już to zrobili a nie chcę aby fotki moich dzieci były przez kogoś wykorzystywane.....Jeśli kogoś to uraziło to sorki.
Bardzo wam dziękuję za miłe komentarze na temat mojej rodzinki, mam bardzo dużą rodzinę i nikt nie mówi mi komplementów na temat moich dzieci a tutaj było ich kilka....za to ogromne dzięki:tak::tak::tak: mam nadzieję, ze mnie rozumiecie;-)
 
Hej dziewczyny...
Przepraszam Was ale usunęłam swoje zdjęcia z tego wątku:-( Uważam,że ci którzy chcieli zobaczyć jak wyglądam i jaką mam rodzinkę już to zrobili a nie chcę aby fotki moich dzieci były przez kogoś wykorzystywane.....Jeśli kogoś to uraziło to sorki.
Bardzo wam dziękuję za miłe komentarze na temat mojej rodzinki, mam bardzo dużą rodzinę i nikt nie mówi mi komplementów na temat moich dzieci a tutaj było ich kilka....za to ogromne dzięki:tak::tak::tak: mam nadzieję, ze mnie rozumiecie;-)

Mam wrażenie że gdybym poznała cie w realu bardzo przypadłabyś mi do gustu:-):-) W sensie platonicznym;-)Lubie takie konkretne babki:-)
 
alez się ślubnie zrobiło:)

ja i mój mąż w tym najważniejszym dniu:)
d89e44df44.jpg


a tu moje Synki w zeszłym roku ;-)
535aa607c6.jpg
 
reklama
TRIXI,EMILKA, Lilu02, AGIM79, LILULA , PATI26 wy jestescie poprostu sliczne jak modelki a wasze dzieciaczki sa takie slodkie .
 

Załączniki

  • DSC02462.jpg
    DSC02462.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 100
Ostatnia edycja:
Do góry